Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Mukeey*

    addikt

    HTC ha olcsóbban adná a készülékeit,akkor tudnának piacot (vissza)szerezni.Én úgy érzem kicsit leragadtak olyan 2011 környékén,mikor a többi gyártó még szinte tapogatózott a nagy okostelefon bizniszben,nekik meg helyzeti előnyük volt a pda területről hozott technológiájukkal.Nekem is volt több HTC telcsim,pl a Touch még winmo-val,vagy a Hero amit nagyon szerettem.De ma a névből meg a múltból nem lehet profitot csinálni,zsozsó nélkül pedig nehéz jó termékeket kihozni és megfelelően promózni.Az emberek 90%ának lövése sincs miért pont azt a telefont választja az előfizujához amit vesz,ezt teszik rájuk az üzletbe és kész.A szolgáltatóknál a Samsungot meg az Apple-t kell nyomatni,azon van a haszon.És itt most nem a MA fórumozóira gondolok mert mi tudjuk mindig melyik telcsire vágyunk.Sajnos a Sony is ugyan ebben a cipőben van mint a HTC.Nem adok sok időt nekik és eltűnnek.Ezekkel a termékekkel mint a Sony meg a HTC kijön ilyen árakon csak a hardcore rajongóik veszik meg,belőlük pedig nincs annyi hogy túléljék.(sajnos)

    iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Új hozzászólás Aktív témák