Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Puma K #22 üzenetére

    Sajnos a videó végignézése után egyet kell értenem a hozzászólásoddal. Igazából nem világos, hogy a tényleg nagyon részletes pdf-et miért nem lehetett áttanulmányozni max. 10 perc alatt, hogy a lényegi infókat megtudja belőle, ahelyett, hogy élő adásban zagyválna. Tényleg zavaró, mert ha nem ilyen gépem lenne, akkor nem tudnám eldönteni, hogy "most akkor mi va'?"
    Azt, hogy van-e benne lehetőség SSD csatlakoztatására, szintén nem lett volna nehéz kideríteni, hogy egész konkrét legyek: "Lenovo Y470Y570 Hardware Maintenance Manual.pdf", ezt alapból adják hozzá, "SSD" keresőszót beírva azonnal kiderül az igazság (32.o., PCI Express Mini
    Card slot: • Wimax/WIFI × 1; •SSD × 1
    ). Azt hiszem, nem lehet panasz ennek a pdf-nek a részletességére, főleg, hogy még robbantott ábrák is szerepelnek benne (milyen csavar hova megy, stb.). Vagy akár innen is kideríthető. (Google első találatai között)
    A gombokra, hogy mi micsoda, mire való: [Lenovo Y470/7570 User Guide V1.0]. Ezt is adják hozzá, a friss Windows-on eleve rajta van...

    A jópofizások a videóban meg a legtöbbször erőltetettek voltak. :)
    Értem én, lehet, hogy nem egyszerű ilyen videót csinálni, de nem is én vállaltam. :)

    ==
    Hogy ne csak az előadásmódról beszélünk:
    nekem a 9 óra azért még nem fordult elő... :B
    Ténylegesen szerintem a 3,5 óra az, ami reális üzemidő úgy, hogy az ember aktívan használja. Persze ez csak egyéni tapasztalat, lehet eltérés pluszban és mínuszban egyaránt. De idővel nyilván egyre inkább csak mínuszban. :D

    Amúgy ezt a jack-en keresztüli optikai kimenetet fejtse már ki valaki plíz, aki vágja, mert számomra nem egészen volt világos, miről is van szó...

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák