Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bundyta

    tag

    válasz zoltan6 #227 üzenetére

    @Laca0:

    Feltettem az okosított firmware-t. Persze izzadtam egy adagot, mert rosszul van leírva az ápdét:

    AJÁNLOTT: Frissítés a "Restore" gombbal (Ez a módszer használható szintén frissítésre és a rendszer újra flash-elésére is)

    Csomagold ki a ZIP/RAR fájlt és az "install.img" fájlt másold egy pendrive gyökerébe (ne rakd semmilyen mappába). Erre a célra ajánlott egy 1 - 8GB-os, FAT/FAT32-re formázott pendrive használata.
    Aztán dugd a pendrive-ot a lejátszó USB csatlakozójába.
    Kapcsold ki a lejátszót és a készülék jobb oldalán található "Restore" gombot nyomd meg és tartsd lenyomva és kapcsold be újra a lejátszót (ne engedd el a Restore-t!).
    Megjelenik a frissítésre figyelmeztető panel, és amikor a panelen megjelenik a "Frissítés" (UPDATE), akkor már elengedheted a Restore gombot, elkezdődik a frissítés.

    Egy lépés kimaradt a leírásból - a gyáriból is. Az utolsó lépés után vagy 15 percet vártam, semmi. Kihúztam a pendrive-omat, reset, erre kiírja, nem sikerült a frissítés. Újra reset, végre megjelent a kék háttér, elindult a pálcika-roham balról jobbra feltöltődve, hogy update-l. Na végre...

    Az új fw-nek hatalmas előnye, hogy nem szenvedtem a gépemről a belépéssel. Nem kért semmilyen kódot kétszer, és hála Zoltan6-nak, most már Buddhapest is megjelenik. Azért a dátum beállítása idióta jenkis - hónap/nap/év.

    A menü látványosabb lett - nem mintha engem ez lázba hozna.

    A VIDEO_TS-k könyvtáramat kapásból felajánlotta, h lejátssza és most nem szarakodott a menüben, mint a gyári fw - nem tudtam valamiért egyből indítani a filmeket, most meg igen. Azért még tesztelem, mert háklis vagyok pár dologra.

    A felirat kezelése nem változott, talán szebb lett a betű rajzolata C-Europe mód(e)ban. (Szóvicc volt.) Kicsit halkabban játszotta le a Naruto Shippuden utolsó két részét - Tsunade cicjet :P és közé... hagyjuk.

    Román IP-s rádiók tömkelege jött be, majd letesztelem, megnézem, hogyan lehet magyar adókat fogni - TV-t is, de ha valakinek van tippje, kérem szépen segítsen!

    @Redhunter:

    Nincs valami címed a programozókhoz? A feliratos dolgot megcsinálhatnák. Sokunk bizonyára örülne neki.

    Még tesztelek, ha valakit érdekel, leírom, mire jutottam...

    [ Szerkesztve ]

    A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

Új hozzászólás Aktív témák