Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Skynet

    senior tag

    Szerintem úgy általában kár összehasonlítani a MATV-tés a PHTV-t, több okból is.
    A PHTV-t 1 ember csinálja, a MATV-t pedig mennyi is (?) asszem már 4-en.
    Az, hogy kapnak-e valami eszközt amit meg lehet mutogatni az megint egy másik kérdés, számtalanszor állt a MATV is, mert semmi tesztkészülék nem jött hozzájuk.

    Még egy fontos dolog amiről talán a PH lapcsalád nem beszél (igaz őket ez talán nem is érinti, nem tudhatjuk!), meg azért ők jóval nagyobbak is, talán nem érinti őket ennyire komolyan a dolog és persze tudom nem illik más konkurens oldalak említeni ilyen "kényes" témával kapcsolatosan, nem csak itt ritka az ilyen videós teszt műsor mostanában. Emlékeim szerint jóval korábban kezdték a HT-es srácok ezt az egész videós bemutatós dolgot (igaz nem élőben) és mégis 4 hónapja az egyenlőre utolsó műsorukban beszélnek a problémáikról, hogy miért is nincs tőlük semmi új videó.

    Persze egyetértek én is ezzel az egésszel, kicsit kiábrándító, hogy elvileg lenne heti 1 adás, amúgy meg van mikor 3 hétig egy sincs és azaz 1 sem visszanézhető, meg a többi dolgok, minőségbeli problémák, de talán a kompatibilitási gondok a legrosszabbak (nekem legalábbis). Lassan már ott tart az ember, hogy azért lesz otthon valamilyen win-es eszköze, hogy bizonyos silverlight-os tartalmakat meg tudjon nézni :DDD Mert vehetek akár 1 millás húh de okos TV-t, vagy 200 ezres tabletet esetleg telefont stb. akkor sem tudom nézni a kedvenc műsoromat.
    És bár ez is magánvéleményem de szerintem nyugodtan ki lehetne jelenteni, hogy ez a silverlight dolog mióta létezik, azóta értékelhetetlenül sz.r. Legalábbis abban az esetben egész biztos, ha nincs mögötte komoly sávszél egy korrekt vassal. Emlékszem arra az időkre mikor még úgy gondoltam az RTLmost is használható lesz, közbe már megint kénytelen az ember a mindenki által jól ismert, mindig jól működő "másik" megoldást választani. Személy szerint végtelenül kezdem megutálni a SL-ot.
    Értem én, hogy nem nagyon van más megoldás, de én már inkább azt mondom, hogy ne legyen élő adás, be lehetne jelenteni ahogy eddig is, hogy lesz valami XY időben, itt a fórumban többnyire amúgy is beírják a kérdéseket mire szeretnénk az altalános dolgokon kívül választ kapni. Felveszik a srácok, bemutatják a terméket és mehet a YT-ra vagy bárhová máshová is, viszont az fontos lenne, hogy ne SL legyen hanem Flash, mert utóbbit ugye már lassan a kakaós csigám is gond nélkül lejátssza.

    De a témához visszakanyarodva az biztos nem lesz túl célravezető, hogy elkezdünk itt mérgelődni nyilvánosan, hogy ami ingyen van azt kritizáljuk. Ha havi 1 adás lesz annak is örülni fogunk, ha visszanézhető - ha nem ;)
    Peace :R

Új hozzászólás Aktív témák