Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hugo chávez

    aktív tag

    Kösz Abu, hiánypótló volt ez a cikk. :)

    Szerintem, mivel a pc vonalon is az "APU-sodás" kezd dominánssá válni, ezért csak ideig-óráig lehetnek előnyben az új konzolok. Jó, ott van a pc-ken a "pazarló" DX API, de ha azt a HSA/HSAIL-lel valamilyen szinten "kiütnék", akkor már a pc kerülhet előnybe (ha a fejlesztők veszik a fáradtságot), mert egy pc-be az APU mellé lehet pakolni "bika" dedikált videókártyát a post processre és egyéb kifejezetten grafikai dologra ahol nem gond a PCI-E késleltetése, az AI, fizika, stb, meg mehet az APU IGP-jén (shadertömbjein/vektorprocesszorain), a konzolokban viszont a grafika minden része és az összes többi dolog is erősen osztozik az APU és csakis az APU részegységein, erőforrásán.

    (#313) Johnny001:

    "Ha már a realitásokról van, egy pisztollyal 15 méterről is nehéz eltalálni egy emberalak célt!"

    Nem feltétlenül a "szuper" PA-63-ból kéne kiindulni. :P Egyébként, ha nem stresszhelyzetről van szó, akkor még azzal is (már abban az esetben, ha nem először fogja a kezében az ember, hanem már gyakorolt vele és tudja , hová "hord" az adott fegyver) simán el lehet találni egy ember méretű célt 10-15 méterről. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "sajnos ez a beszélgetés olyan alacsony szintre jutott, hogy a továbbiakban már nem méltó hozzám" - by Pikari

  • hugo chávez

    aktív tag

    válasz pakriksz #452 üzenetére

    Hát ez igaz, az Intelnek nem nagyon érdeke, hogy az x86 jelentősége csökkenjen... De hamar kiderül, hogy van-e még értelme erőltetni, a Skylake (elvileg valamikor 2015 környékén) már több, mint valószínű, hogy valami Larrabee-leszármazott IGP-vel jön, vagy, ha nem jön nekik össze, akkor szerintem ők is beállnak inkább a HSA-táborba, mert egyszerűen nem marad más választásuk, szóval szerintem a Skylake lesz így, vagy úgy, de a "vízválasztó" az Intel számára.

    #453) ddekany:

    Picit talán túloztam azzal az "ideig-óráig"-gal, én olyan 3-4 évre tippelek, addigra eldől, hogy az Intel is merre indul, folytatja (ha tudja) a jelenlegi utat, vagy kénytelen lesz ő is a (majd akkori) követelményeknek, elvárásoknak megfelelni diktálás helyett.

    (#459) Set-Comment™:

    Még jó, hogy ismeretlenül is jobban tudod, mit csináltam már és mit nem eddigi életem során... És természetesen köszi, hogy nem tartottad magadban, hanem velem is megosztottad, nehogy véletlenül tudatlanul haljak meg. Viszont, bár látnok vagy, méghozzá nem is akármilyen, mint bizonyítottad, de ennek ellenére a szövegértelmezéssel akadnak problémáid. Mert ki beszélt arról, hogy hogyan van fogva/tartva az a nyomorult pisztoly? :W
    És mi a t.k.m az a "Glock 47"? :F Soha nem hallottam még ilyen modellszámú Glockról, de utána is néztem és a gyártó oldalán sincs... Valami kis számban gyártott egyedi típus lenne, vagy már a jövőbe is látsz, nem csak a jelenbe/múltba? :C

    [ Szerkesztve ]

    "sajnos ez a beszélgetés olyan alacsony szintre jutott, hogy a továbbiakban már nem méltó hozzám" - by Pikari

Új hozzászólás Aktív témák