Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Dilikutya #12 üzenetére

    Erről pont ma beszéltünk a munkatársammal. Egyszer nyomnám meg azt a gombot a "markolaton" és tuti szétverném az egeret. Akárki akármit mond az a gom baromi hülye helyen van. És formában is jobban szeretem a hosszabb egereket. De ez egyéni ízlés.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • #52815360

    törölt tag

    válasz Dilikutya #13 üzenetére

    Volt Roccat egerem, soha többet. Ahány hibája lehet egy egérnek, az mind jelentkezett is rajta. A listában felsorolt steel egér meg a kinai piacra készült lenovo partnerséggel, szóval nagy következtetést nem vonnék le. Ozon egér tulajt csak egyet ismerek, ő is becseréltette egy deathadderre, mert hülyült az egér. Pont ez a 40 dolláros kategória az, amit soha nem vennék. Vagy egy pár ezer forintos egeret inkább, vagy ha van pénzem, akkor egy 60+ dollárosat.

  • #52815360

    törölt tag

    válasz Dilikutya #16 üzenetére

    Razerre én is azt mondom. Minnél tovább, annál gyengébb a minősége, viszont az ára egyre több.

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Dilikutya #13 üzenetére

    Attól, hogy te nem mondanád, még azok. Márkákat mondasz, amit eleve nem vágok. Gondolod, hogy mind ugyanolyan belsővel/szenzorral, kialaktással, súllyal vannak megáldva :F Nem attól dől el egy egér jó, vagy rossz volta, hogy steelseries vagy roccat van rárva. Épp egy steelseries egér van a kezem alatt, ami kiváló. De ugyanennek az egérnek a v2 változata, noha külsőre ugyanilyen, belül egész más elektronikát és csapnivalóüan sz@r szenzort kapott. A v3-as verziójánál küzdöttek valamit visszahozni az első szintjéből de olcsó szenzorral, hogy többet kaszálhassanak rajta, így lett ugyanaz a név, ugyanolyan külső plusz egy közepes szenzor masszív lod bugokkal. És ez csak egy márkán/gyártón és egy bizonyos nevű egér különböző revízióin belül. Van 1 db. ilyen (a cikkben szereplő) szenzorral szerelt, amúgy sem a legjobb SS szériába tartozó, ugyanakkor baromi drága steelseries egér és mellette még vagy 5 ugyanilyen névvel fémjelzett (rival) egerük, totál más belsőkkel (és némelyiknek kiváló a szenzora, ha nem a legjobb) Plusz ez amire azt írtam "futottak még". A roccat pedig sosem gyártott még jó egeret, amióta létezik a márka.. A logi, meg a razer régebben igen, itt is van 2 (MX500) a gépházon, vannak vagy 14 évesek, de még most is megállják a helyüket, kiváló és halálpontos A2020 szenzorral vannak/voltak szerelve, anyagminőségre pedig az újak meg sem közelítik ezeket, döglenek mintha fizetnél érte. Van itt egy DA is razeréktől, még az első verzió, vagyis 2007-es. Az is napi használatban van, kiváló egér, pontos, tartós. De az újak? Félév, egyév és kezdenek sz@rakodni, duplaklikkelni, megtörik a kábelük, törik a házuk stb. Csak most 5x annyiba kerülnek. Pár éve kijött a G400s, kapásból valami 18-20-ról indult, de lehet hogy többről is. Az elődje, a G400, ami pöccre ugyanolyan formájú, kialakítású, ugyanolyan pontos éppen akkor volt bolti/új áron 8rugó. Ja igen, volt némi különbség még az áron kívül: lespórolták a gumiborítást az újról, helyette barázdákat gravíroztak a műanyag felületébe és kijelentették, hogy így sokkal jobb, meg a barázdákat kinevezték "izzadság elvezetőknek" vagy ilyesminek. Ezek csak példák. Egyébként akkoriban fordult meg az egeres (ár) trend. Voltak azelőtt "népegerek" (mármint gémer népegerek) potom áron, voltak kb. dupla annyiért profinak kikiáltott gémer egér verziók és volt egy-két fecske horribilis összegekért. Mára ez annyiban módosult, hogy ma kb. a régi besorolás szerinti "népegereket" árulják a régi profik árain és megnőtt a horribilis árú/luxus egerek termékpalettája, amikből régebben csak egy-két fecskére futotta.

    Közben egy MX518-at veszel ebay-ről gombokért újonnan és 10 évig elvagy vele, annál pontosabb meg ritkán kell :U

    [ Szerkesztve ]

  • nubreed

    veterán

    válasz Dilikutya #13 üzenetére

    +1

    Én ugyanígy vagyok ezzel. Sosem értettem miért van létjogosultsága a 30-50-100 eurós egereknek.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák