Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Penge_4 #355 üzenetére

    1: Meg se rendíti

    És? Egyébként ez nem igaz, mondjuk úgy, hogy ha kell, kifizeti. Amúgy ha sokat kap a nyakába, az nem tesz jót neki. És a bírság csak egy dolog, ezek után a jogsértő tevékenységet is be kell szűntetnie (tehát amiért a bírságot kapja), ami közvetlenül és közvetetten is újabb kiesést produkálhat.

    2: Végül a végfelhasználókon fogja bevasalni, nem a cég vezetőségének fizetésén

    Ja, nekem is feltűnt, amikor hirtelen megduplázódott a Vista ára, meg fizetős lett a Live Messenger.

    Elméletileg természetesen elképzelhető, hogy beleépítettek egy backdoor-t Win 95-ig visszamenőleg, hogy 2009 március 21.-én szűnjön meg a működése.

    Valamint az is, hogy a Hold mögött várakozó űrhajó idegen lényei invázióra készülnek.

    Nem Google...
    Save on Office 2008 for a Mac

    Hát akkor beszéld meg az Apple-al. A saját honlapján mindenki azt reklámoz, amit akar. Vagy úgy érzed, hogy kötelező lenne mellé írni, hogy van OOo is?

    Sectumsempra - For Enemies

  • moonman

    titán

    válasz Penge_4 #355 üzenetére

    "Végül a végfelhasználókon fogja bevasalni, nem a cég vezetőségének fizetésén)"
    és ezért olcsóbb mindig az új Windows, mint az előző...

    "pofátlanul szemenköpi az EU-t olyanokkal, hogy ugyanannyiért adja a Windows N-t, mint a Windows-t."
    majd ha a büntetésben benne lesz, hogy mennyiért kell adni. nem volt benne.

    "Elméletileg természetesen elképzelhető, hogy beleépítettek egy backdoor-t Win 95-ig visszamenőleg"
    és 14 év alatt senki se jött rá. életszerű.

    "hogy 2009 március 21.-én szűnjön meg a működése."
    izé, backdoor-t olvastam az imént? :F

    néha legalább használhatnád azt a csodaGoogle-t, hogy legalább egy linkkel alátámaszd, amiket hasból összeírkálsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák