Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    en ezt a kategoriat meg mindig nem ertem gyakorlati oldalrol megkozelitve. ha valaki profi celra vesz gepet, az nem ilyet fog. en harom eve egy dragabb kompakt gepet szerettem volna alacsony pixelsuruseggel, de akkor a legjobb csucskompaktok kepe is katasztrofa volt mar kozepes isonal is - ezert vettem hasonlo arban egy e410et, ket kitobival. ugy alltam hozza, hogy egysegkent kezeltem az egeszet - ez egy olcso gep olcso obikkal. tud, amit tud, nem cserelek a "keszletben" semmit. utazashoz hasznalom elsosorban.

    kepminosegre biztosan jobban jartam, mint akarmelyik kompakt masina hasonlo arban.
    meretben viszont... tukros gephez kepest kicsi, de osszessegeben megis csak egy nagy cuccrol beszelek. a masik idegesito dolog, hogy a teljes atfogashoz obit kell cserelni.

    miben lennek egy ilyennel elobbre?
    kepminoseg? nem igazan... ill persze jobbak, de az inkabb a kor elorehaladtaval jott (kompaktok kepe is jobb).
    meret? a vaz kisebb vmivel, de objektivekkel azert hasonlo kiterjedes
    obicsere? nem ismerem a felhozatalt, de olcson kicsi az eselye, hogy meguszom vmi normalisan hasznalhato nagy atfogasuval.
    ar? ha kell hozza objektiv, akkor messze felette vagyok.
    a kereso azert hianyozna :)

    mindenkepp kompromisszumot kell hoznom, de abban az esetben inkabb egy s95 fele mozdulnek el. igy foleg a nagyobb atfogast bukom el, de osszehasonlitatlanul kisebb meretben, obicserelgetes nelkul.

    aki jol atlatja a temat, es a piacot - tudna vmit ajanlani? nyaron gepet cserelnek... az idealis szamomra egy kicsi, nagy erzekelos, nagy atfogasu gep lenne.

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák