Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Galant

    tag

    válasz ZooLee #22669 üzenetére

    Szép kis leírás,de baromira nem ebbe a témába való!Ezt máshol kéne megvitatni. :R

    "Spórolj a vízzel,fürödj a szomszédnál!"

  • donceleger8

    őstag

    válasz ZooLee #22669 üzenetére

    Én sem akarom szét-offolni a topicot, igaz, máshol sem kívánom folytatni, de azért egy-két dologra reagálnék! Elnézést! :R

    "Én meg 2006-ban vettem az iMac-et, azóta csak némi oprendszer és iLife frissítésre költöttem, és minden ugyanúgy fut. Össze tudod számolni, hogy mennyit költöttél 2006 óta a gépe(i)dre mindenestül?"

    Persze! Semennyit! :) Az előző gépem, amit már évekkel ezelőtt vettem, pontosan nem tudom megmondani mikor (talán 2004), ott figyel anyáméknál és a mai napig azt használják gyakorlatilag hiba mentesen. Arra sem lett költve semennyi. És nem volt csillagászati az ára.

    "Mondom, hogy rendes ismeretek nélkül ne nyilatkozz egy témáról. Egy Mac árában mindig benne van az oprendszerigen bő alapprogram-kínálattal, és az iLife programcsomag, amit teljeskörű integrált multimédia kezelő redszer"

    Pedig értek hozzá. Az előre telepített cuccokért kell ennyit fizetni? Ezt kb mind feltelepíthetem winre is, ingyen! Vannak mindenre ingyenes programok is, és köztük jók is, csak körül kell nézni. Ehhez pedig nem vagyok lusta! Szóval semmibe sem kerül a továbbiakban! Persze némi warez is bejátszhat, de kinek full jogtiszta gépe? Költői kérdés volt!

    És végül, igen, próbáltam, nem jött be! Mint ahogyan a Linuxot is próbáltam és az sem jött be! Van ilyen. Nem vagyunk egyformák! Ettől még jó a Mac, csak nagyon nem nekem találták ki, meg sajnos a pénztárcámnak se! De lenne is rá pénzem, akkor sem kellene, mert ugye mint említettem, nem jön be!

    Ennyi! Részemről lezárva!

    Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

Új hozzászólás Aktív témák