Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karldergroße

    senior tag

    válasz deka10 #18645 üzenetére

    Hát nem tudom...
    Most ezzel az annával van egy tökéletesen testreszabott, minden vonatkozásban jól működő (persze symbian módjára...) rendszerem, megvannak a számomra fontos widgetek, minden gyorsan elérhető, logikus.
    Amit olvastam és láttam eddig a belle-ből, nem győzött meg. A 6 kezdőkéernyő számomra teljesen felesleges, a hármat sem használom ki. Nem értem, miért jó az, ha valamit pl. a 4. kezdőképernyőre rakok, hiszen az az elsőtől - akármerre is megyek - három mozdulatra van, miközben a menüből sokkal gyorsabban elérek mindent. Kicsit arra emlékeztet, mikor valaki mindent kirak a számítógépe desktopjára (ezt az egy mappát ismeri), ott hatalmas káosz van és azon keresgél, miközben a startmenüben minden sokkal logikusaban érhető el, ha el van rendezve.
    A felülről lehúzható értesítési terület is felesleges, hiszen ez gyakorlatilag az annán is megvan, csak nem olyan elegáns. Hallottam, hogy az új e-mail widget is rosszabb, mint az annás, pedig az nekem nagyon fontos, az üzemmódok továbbra sem időzíthetők widgetből (ami fontos lenne, illetve lehetett volna).
    És akkor még nem beszéltünk arról, hogy melyik általam fontosnak tartott és sokat használt szoftver (pl. Business Calender, LCG JUkebox, mr.lock, x-plore, accuwheather, skype, index, hvg, stb.) nem fog majd futni belle-én. Vagy például fog-e működni a Nokia Pure betűtípusom, mert számomra például fontos esztétikai kérdés, hogy ne a régi nokiás gagyibetű legyen, stb.
    Szóval erősen gondolkodom, hogy egyáltalán érdemes-e frissíteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák