Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz telemann #6665 üzenetére

    Ha nincs aktív netelérés bekapcsolva (akár szolgáltatótól, akár wifi), akkor ne is várd, hogy frissüljenek a live tile-ok :) Ezek általában meghatározott időközökre vannak beállítva, ha akkor nincs mobilnet, akkor a legközelebbi netre csatlakozáskor sem biztos hogy azonnal fog frissíteni, csak a következő "előjegyzett" időpontban. Vannak ilyenek, ebben biztos vagyok, hogy amiket írtál ilyenek-e, azok közül a weather view-t használtam, azon nagyon észrevehető volt ez az "eltolódás". Vagy esetleg még az lehet, ami a leírásában benne is van, hogy bizonyos időközönként el kell indítani az appot, különben behal a live tile, de pl. nekem volt amikor ettől függetlenül is hülyeségeket csinált. A többit sajnos nem ismerem, de azoknál is lehet ilyen meghatározott időköz.

    Én többek között a bugos live tile miatt is váltottam át accuweatherre, és ettől eltekintve sem bántam meg, szerintem sokkal jobb. Próbáld ki. Ez sem frissít rögtön netre csatlakozásról, de amikor folyamatosan van net, akkor még sose volt vele baj, előbb-utóbb mindig aktualizálja a dolgokat. Illetve azt is vedd figyelembe, hogy alvó módban ki van kapcsolva a wifi, vagyis akkor sem fog frissíteni a teló, mert nem aktív a netkapcsolat.

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák