Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Falconmaster

    tag

    válasz Wyll #961 üzenetére

    Nyilván mindenki a saját pénzárcájához méri az árakat, és valóban a 70K baromi sok pénz (én 72K-ért vettem előfizusan még februárban), de ha már így rákérdeztél, elmondom engem mi győzött meg (no persze azon kívül hogy több korábbi munkámat egyben fizették ki akkorában és marta a kezem a sok pénz :P :D meg azon felül hogy már kb azóta, hogy tavaly nyáron kiszivárgott, erre csorgattam a nyálam :D).

    Elgondolkoztam. Az előző telefonom, egy E51 szilveszterkor halt meg, ennél "butábbat" semmiképp nem akartam venni, így ami szóba jöhetett az az E52 vagy E72. Kb 20ezer forint volt a két telefon ára közötti különbség, és mivel két évre előre hűséget írtam alá az előfizu miatt, így osztottam-szoroztam és azt mondtam a havi kevesebb mint ezer forint nekem megéri, hogy E72-t vegyek inkább (főleg hogy az E52 abszolúte nem tetszett...).

    További adalék a "miért ad ki az ember ennyi pénzt telefonért" témában, hogy anno ~35ezerért vettem az E51-et mobilboltban, kicsivel több mint egy évre rá javíthatatlanul megdöglött a drágám - ha annó rászánok ~+15ezret és megveszem Nokia márkaboltban, a két év garancia miatt rögtön cserélték volna. Tanulság: ne spórolj, mert nem (biztos) hogy jobban jársz... :)

    [ Szerkesztve ]

    by Flaki™

Új hozzászólás Aktív témák