Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Maci-

    addikt

    válasz NGyuri #3235 üzenetére

    Na de várjál!
    Lehet hogy én vagyok tudatlan és én nem értelek téged, de most én úgy látom, hogy félre értettél! Ez a Nokia messaging nem egy külön szoftver. Ez egy postafiók (ha jól értem). Esküszöm nem értem hogy ette be magát a telefonomba, én nem nyomtam rá semmire, de azt "csinálja", hogy magába az email kliensbe szól bele, mégpedig úgy, hogy akár milyen fiókot hozol létre, a fiók szervereit a nokia messaging szereverein keresztül kapcsolja. Tehát hiába gmail, a szerver címe nem mail.google....... st lesz, hanem valami nokiás baromság!
    Namost a nagy baj ott van, hogy a nokia messaging alapból mobil internetre csúszik fel. Ez adatforgalmat generál már a telepítésnél, később pedig a kapcsolatoknál nincs "mindíg kérdezzen rá opció", tehát csak fixre tudsz megadni hozzáférési pontot.... Magyarán nem tudod bárhol wifivel leszedni a leveleket. Ha bárhol akarod leszedni, akkor az csak mobil nettel megy.
    Ezen akadtam én ki...

    Valamint továbbra sem értem hogy került ez az én telefonomba! Hiába töröltem a regisztrációmat a neten, a telefon agya át lett mosva, bele épült a Nokia Messaging! Nagy valószínűséggel, ha létrehozom újra a fiókot, újra , kérdezés nélkül regisztrál.
    Most megvárom, amit az öreg csávó mondott, hogy ha nem jön be, legyen bűnbak! :DDD

    SZERK:

    Lenne valaki olyan jó hozzám, hogy rámegy az új postafiók létrehozására és megnézi, hogy mindjárt az első felugró üzenetben neki is szerepel-e az általam ITT aláhúzott szöveg?
    Nem kell létrehozni új fiókot! Csak valaki legyen szíves nyomjon rá és az első üzenetet olvassa el, majd lépjen ki. Köszönöm előre is!

    [ Szerkesztve ]

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák