Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nem_tom

    őstag

    válasz KubanitoS #25 üzenetére

    Az Amnesia után valahogy nem akartam elkezdeni ezt a játékot. Az ilyen játékok sokkal durvábbak mint a filmek. Majd talán egyszer rászánom magam. :D

  • Huma

    addikt

    válasz KubanitoS #25 üzenetére

    "Ami még érdekes volt az egy több évvel ezelőtti napon történt. Elég szerencsétlen nap volt.
    Úgy indult, hogy elindultam vizsgázni az egyetem A épületébe. Rögtön az első percben eltaknyoltam a bicajjal mert ónos eső esett, de valami olyan fajta ami tök láthatatlan volt. Szerencsére a legkisebb sérülés nélkül megúsztam a dolgot.
    Mikor odaértem az A épülethez, derült ki hogy egy fontos jegyzőkönyvet nem vittem el. Vissza kellett érte mennem.
    Amint visszaértem, rögtön elindultam a szobám felé mikor a fejem felett, a folyosón leszakadt a lámpa. Egy hosszú neon lámpatest volt. A vezeték megtartotta és nem esett le, de olyan hosszú volt az egész, hogy pont fejmagasságban volt a földtől. Na ez a lámpatest zúgott el centiméterekre a fülemtől.

    Utána elment a netem. Emiatt átmentem a D épületbe reklamálni. Amint odaértem az ajtóhoz és kopogni készültem kivágódott és hajszál híján orrba vert. Amikor túltettem magam a meglepetésen bementem és a rendszergazda elé tártam a problémám. Mint kiderült a gépem mac címe érthetetlen mód eltűnt a rendszerből.
    Aznap ennyi volt a balszerencséből. Mindenesetre furcsa volt, hogy ennyi, kicsit szerencsétlen, majdnem balesettel végződő dolog történt velem pár óra leforgása alatt."

    A gondolatolvasásban pl hiszek. Párszor már tapasztaltam, hogy ha spontánul is, de működik. Ha sokáig vagy valakivel "összezárva" és egy húron pendültök akkor egy idő múlva megfigyelhető lesz ez a jelenség.
    Pl gondolkodsz egy számon és hirtelen elkezdi a másik fél dúdolni. Vagy az asztal felé intesz hogy adja oda azt az izét és ő pontosan tudja hogy az ott lévő ötven dolog közül melyikre gondoltál (Úgy hogy elméletileg nem lehetett kitalálni. Tehát nem épp chipset majszoltál és a tunkolós szószt kérted).

    (#28) Varoz:
    Akkor dobj már légyszi egy privit, ha fekszel mert fárasztó itt készültségben állni.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák