Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    A Blair Witch Projectet teljesen félreértetted. Ezt a filmet 1994-ben (vagy mikor :F) úgy adták ki, hogy teljesen valós, egy dokumentumfilm, amely három eltűnt fiatalról szólt, akik a blair-i boszorkány felkutatása során tűntek el, majd később megtalálták az általuk rögzített videofelvételeket, amelyeket most meg is mutatnak a nagyközönség számára. Gyerekként láttam, utána sokáig nehezen tudtam elaludni esténként. Nagyon durva volt, főleg amiatt, mert mindenki azt hitte ez a valóság. Na mindegy...

    A második rész viszont kellemes csalódás, egy egész korrekt kis horror, amely megijeszteni nem igazán fog, de szerintem korrektül összerakott, élvezetes film. Érdemes megnézni!

    A Paranormal Activity filmek szerintem is a gagyi kategóriát súrolják, kivéve a befejezésüket, viszont számomra az Insidious, abból is az első az egyik legdurvább horror, amit valaha láttam a mai napig.

    Ezt a blogot lementem, haverral minden héten összejövünk viszkiskólázni + horrorfilmezni és már kezdünk kifogyni a használható alternatívákból, szóval köszi a listát! :C

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák