Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr3eWar

    őstag

    válasz Rhino666 #44 üzenetére

    A PC hardcore játékosoké, hétvégi játékosoknak bőségesen elég egy konzol. Az androidos szutyok meg a kár volt kategória, akkor már inkább egy nintendo wii vagy wii u..
    Mondj már egy olyan PC-s játékot ami legalább olyan élvezetes multiplayerben egy képernyőn mint a Rayman Origins (4játékossal egyszerre) vagy esetleg egy Mortal Kombat 9 (1v1 vagy 2v2 ben).

  • Peat;)

    veterán

    válasz Rhino666 #44 üzenetére

    Attól függ milyen szempontból vizsgálod a kacat jelzőt, a pc papíron mindig is hihetetlenül erős volt, de ezt igazán sosem tudták kihasználni. Nagyon jellemző hogy ha pc-n odafigyelnek a grafikára akkor nem marad elegendő erőforrás hogy a játékot szellemileg is megtöltsék. Ilyen tekintetben nekem volt wiim és igazság szerint volt olyan játék rajta amire máig nagyon jól emlékszem, mert nem a szememet hanem a belső játékosénemet kápráztatta el. Ezzel az volt a bajom hogy persze a szép grafikát is szerettem volna. Aztán volt x360-am, ott is voltak remek játékok, de az utóbbi két évben nagyon elmozdult a pc játék színvonal irányába a microsoft, ezért már el is adtam és most csak pc-m van. Amennyiben visszatalálnak a konzolok arra a vonalra ami miatt konzolnak hívják őket akkor majd veszek egyet, de a ps3-ra még ma is jelennek meg egyedi és új élményt nyújtó játékok, így sony a szimpatikusabb. A gears of war 7, a halo 11, vagy pc oldalról is a battlefield 9 meg a cod 45 valahogy nekem már túlságosan is szánalmas kategóriába esik, lehetnek bármennyire is elkészítve technológiailag, nincs az a rendező aki ennyi részen át épkézláb élvezeti faktort tudna belenyomni ezekbe a címekbe. Régen csak a sportjátékok jelentek meg évenként, érthető okokból, de ott is sokan kihagynak 1-1 évet. Nagyon remélem hogy visszaszorítják a kicseszett folytatásokat. A pc meg a free to play irányába megy, majd kiderül ez mit hoz, egyelőre elég egysíkúak az ilyen játékok.

Új hozzászólás Aktív témák