Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    Mondjuk a 4.3 az utóbbi két verzióval (205 és 207) elég jó lett és én elégedett vagyok a telefonnal, de ezt a hozzáállást nem szeretem. A következő telefonom nekem sem Sony lesz. Sőt egyik nagy gyártótól sem kell már. Nexus vagy valami kínai, amikhez van rendesen support is. És ahogy írták is, mivel a BL sem nyitható, még korlátozottam az ember a főzött romok terén.
    Így utólag örülök hogy nem Sony tv-t vettünk. Hiába a jó design és minőség, ha a support nulla.

  • bozont

    veterán

    válasz #09819904 #125 üzenetére

    Én mondjuk az ART miatt vártam nagyon a 4.4 verziót, de erről most lemaradok. :( Amikor telefont vettem, olyat kerestem ami új modell, pont a support miatt. Az SP volt a legerősebb a kategóriájában és akkor még a Sony oldalán is az szerepelt, hogy a következő verzió a 4.4 lesz. Nekem az is elvárás, hogy azért ha 3 nem is, de legalább 2 évig legyen hozzá frissítés, feltéve hogy a hardver is megfelelő hozzá és ebben az esetben bőven az. Szerintem még az Andoid L-hez is elég. De még az is rendben lenne, ha azt mondanák, hogy most kimarad a 4.4, de lesz L rá. Mint a 4.2 esetében.
    És akkor persze mondogatják itt, hogy akkor CM. Én megtudom csinálni, meg a a legtöbb ember aki ebbe a fórumba jár. De a legtöbb ember számára ez már magas fokú tudomány. Na meg pont azért is fontos számomra a hosszabb support, mert nem igazán akarok főzött romokkal szórakozni.
    A másik része meg, a szolgáltatós SP-knek nem nyitható a BL, így a CM-et kenhetjük a hajunkra. És pl a legtöbb SP tulajdonosnak itt a PH-n szolgáltatós telója van.

Új hozzászólás Aktív témák