Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz Voloka #24 üzenetére

    Azert azt is erdemes szem elott tartani, hogy rengeteg alkalmazas ezerszer hasznalhatobb Androidon, mint WP-n. Facebook Messenger? 10X tobbet tud mint WP-n. Irjak meg peldat? Mert van rengeteg.
    Ezen kivul nekem a telefonjaim kulonbozo platformot hasznalnak. Van egy Androidos, meg egy WP-s. A tabletom Droidos, a laptop Windows. Akkor looser vagyok?
    Erdekes modon en telefonon, es tableton is tudom melyik alkalmazast akarom letolteni. Mert korultekinto vagyok, elolvasom a tapasztalatokat, utanajarok az adott alkalmazasoknak. Nincs is teleszemetelve egyik cuccom se, mindig mindenbol tokeletesen hasznalhato van, ha kell fizetek is erte (erdekes ugyszint, hogy a G4-em stabilabb mint a Lumiam)
    Nagyon sarkitva irtad le a mondandodat. Az teny, hogy a WP alkalmazasok tekintetebe borzasztoan el van maradva a Droidtol. Ez nem jelenti azt hogy ne volna egy frankon hasznalhato rendszer (kozepkategoriaban csak azt vennek, na jo, meg maximum LG-t), de az elmaradas hatalmas. Ezen fog remenyeim szerint segiteni a Win10.

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák