Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    Megrendeltem a Sunon ventit az NSA320 nasba és ma meg is jött. A venti iszonyat profi cucc, szó szerint semmi hangja nincs. A 60x60x15-ös méretű ventit rendeltem és simán befért, talán még a 20mm vastag is beférne de az már necces lenne. Egy negatívuma van, méghozzá az hogy nincs fordulatszám visszajelző vezeték bekötve (pedig ott van a ventin a forraszanyag), csak a piros-fekete tápkábel azon sincs csatlakozó. Mondjuk utóbbi nem gond mert a régi ventiről át kell forrasztani és kész. A webes felületen nincs fordulatszám visszajelzés de szerintem nem az számít hanem a hangtalanság és a jó hűtési teljesítménye. :K
    Van különböző méretekben, akinek zajos a ventije bátran cserélje ilyenre nem bánja meg.

    Ezt írják a ventiről:
    SUNON® Super Silence MAGLev® ventilátor Én innen rendeltem kicsit olcsóbban.

    Leírás
    A mikromotoros technológiának köszönhetően a SUNON® die ''Super Silence'' ventilátorokat úgy tervezték, hogy a ventilátorlapok és a légcsatorna között a lehető legnagyobb legyen a távolság. Az alacsony fordulatszámmal együtt szinte zajtalan, mégis maximális a hűtőteljesítménye. A MAGLev® technológia nagyszerű elven működik. A mágneses csapágy rendszer ezt az erőt szinkronizáló stabilizációra használja és így akadályozza meg a rotor ingadozó megdőlését, attól függetlenül, hogy milyen beépítési helyzetben van a ventilátor. A Super Silence sorozatú SUNON® ventilátorokat mindenekelőtt a házimozi alkalmazásokban, gyógyszeriparban, háztartási készülékben és más, hangerőre érzékeny területeken történő alkalmazásra fejlesztették. A SUNON® Super Silence ventilátorok zaját a felhasználótól 1 méteres távolságban mérték. A hangerők egytől egyig a 20 fonos görbe alatt helyezkednek el, amit az emberi fül a mindennapokban nem érzékel. Engedélyek: UL, CUR, TÜV.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák