Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabonagyur

    félisten

    Helyzetem fokozódik....

    Tehát miután nem akart megjönni a rendelés illetve nagy nehezen egyik telefonos ügyintéző megmondta, hogy a rendelt termék nem volt és nem is lesz így visszamondtam mindent...

    Pár napra rá jött az email, hogy amit akkor kaptam volna kedvezményt, kb. 4900 Ft-ot megkapom ajándékkártyán, ne neten rendeljem meg, hanem közvetlenül az ügyintézőnek küldjem a linket a termékről.

    Termék kiválasztása nagy nehezen megtörtént, küldtem is a linket, végére direkt odabiggyesztve a kérdést: minden rendben lesz? Visszajelzést kérek.

    Visszajelzés meg is történt 2 helyről, a rendszer hozzáadta a rendelést a nevemhez, illetve az ügyintéző részéről is, hogy mivel a kinézett termék nem eMag, hanem eBolt így arra nem érvényes a kupon válasszak mást.

    Egyből írtam is vissza, hogy rendben választok másikat, a terméket meg töröljék ki a nevem alól, jött is a válasz, hogy már törölték is, tévedés.

    Ez volt lassan egy hete, erre jön az SMS, hogy ez az utolsó terméket mindjárt hozzá a futár, ma délután.

    Na ez aztán az ügyintézés.... futárnak szóltam ki ne hozza, nem veszem át, illetve ügyintézőnek írtam csatolva a korábbi beszélgetést, hogy ez törölve lett illetve milyen hozzáállás ez.

    Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

Új hozzászólás Aktív témák