Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz SztiviVander #4704 üzenetére

    1. Erről nem tudtam hogy ilyen buzeráns társaságról van szó ahogy leírod. Egyébként ezért meg lehetne valamit lépni, mert az azért már mindenen túltesz hogy megkarcolja az új alkatrészt azért hogy ne kelljen kicserélni. Nem az a megoldás hogy be se adom nekik a telefont, szóval nem értem egyáltalán mire építetted fel ezt a nekem szánt elméletet. Semminél szerintem ez is bőven több, hogy kirakjuk a nyilvánosságra, az emberek arcába hogy ez van, sült már ki ilyenből pozitív dolog is.
    2. A kijelző foltosodás széria hiba, amit itt többek bevallása szerint kicseréltek! Pont. Ennyi. Kicserélték. A hibát nem befolyásolja az hogy én szöget vertem-e be a telefonnal, vagy leokádtam és felmarta a burkolatot a gyomor savam, vagy akármi?!?!? A foltosodás újkora óta ott volt, a repedés ezt nem befolyásolja. Tehát semmi köze ahhoz hogy a telefon milyen állapotban van.
    3. Én azért veszem hogy focizzak vele... jah nem ez hülyeség, mert utálom a focit.
    Van egy nokia telefonom, az special 2 év és 3 hónap alatt kb 4 szer esett le, azt is laminált padlóra (és nem azért mert itthon ülök 2 éve.. hanem mert vigyázok a cuccaimra), úgy hogy rajta van a gyári gumitok, tehát szalon állapotú a készülék. A motorolát mint céges telefont kaptam más használtan.
    Egyébként meg egy mobil készüléknél, amit az ember a zsebébe meg itt ott hord, ráadásul elég idióta a formája és a kezedben se áll meg túlságosan stabilan, elvárható alap hogy a leeséseket kibírja. Egyébként érdekes.. mert egy haveromnak van egy ugyan ilyen razr -je, és már buszon le ejtette, lépőcsőn, betonra, stb, és semmi baja.. nem értem.

    Svájcba egy barátom apjának a 3 napos iphone-t kicserélték, mert bele ejtette a kádba. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • GGMPC

    őstag

    válasz SztiviVander #4704 üzenetére

    En a 2 napos Expansysos Razr-t bevittem a foltok miatt es IMEI szam alapjan utananeztek, elfogadtak!
    (nulla papirral)

    2 nap alatt kicsereltek a kijelzot es meg azokat az alkatreszeket is amik kozremukodtek a szetszedeskor!

    (pl. kamera takaroja stb...)

    Makulatlan profi munkat kaptam es mindezt gyorsan!

    Persze en is tudom, hogy vannak ott hozzaallas beli gondok - foleg az Asus termekekkel kapcsolatban - ott anyaztam is! (foleg a regebben ott dolgozo butafeju recepcios csaj miatt)

    Az mar mas napra tartozik, hogy utana el is adtam a keszuleket es 1 honap mulva ismet foltos lett az embernek...

    Szoval vannak pozitiv tapasztalatok is!

    Ui: Egy biztos - En azt a keszuleket megoldattam volna veluk vagy igy vagy ugy es hulye voltam, hogy nem keszitettem fol a sracot a bevonulasara...

    :U

    LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

Új hozzászólás Aktív témák