Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz iguana #4726 üzenetére

    Egyelőre úgy látom jó lesz a SmartActions előre beállított sleep profilja. Legalábbis tegnap szépen némította a telót este és reggel már ismét hangos volt, mikor felkeltem, bár közben nem jött hívás, hogy gyakorlatban is "láttam" volna a működését.

    Most viszont kreálhatok olyan csoportot, amelyiket némítás alóli kivételbe tudok tenni.

    Amúgy olyat meg lehet valósítani, hogy pl. beállítok egy infókat naptárba egy adott napra. SmartActions-ben pedig beállítom, hogy ha hazaértem dobja be a "pofámba" az adott napra beírt dolgokat?

    Szóval nem időpont alapján, hanem hely alapján jelezné az emlékeztetőket. Jó lenne valami megoldás, mert vannak dolgok, amiket csak otthon tudok elintézni, de változó, hogy mikor érek haza. Aztán ha pittyegne nekem mikor hazaértem, amire ugye csak megnézem mi volt, így nem felejteném el. De ha mégis, akkor a beállított időpontban megint rámszól.

    Bár kicsit jobban belegondolva itt lenne egy kis kavarás, mert reggel indulás előtt hely alapján bedobná az üziket, holott nekem hazaérkezés után kellene és nem indulás előtt.

    Na mindegy, marad az eddigi időpontra jelzés :B

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák