Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolti111883

    tag

    válasz ---Lasali--- #4277 üzenetére

    Hát én nem tudom, hogy pontosan mit értettél ez alatt, de én ezt kimondottan azért csinálom, hogy a 72e-ért megvett telefonomat olyan kihasználtsággal használjam, amit a 72e-es telefon tud. Ha csak telefonálni vettem volna, meg játszani, akkor vettem volna egy 10e-est, meg egy PSP (vagy mit tudom én mit. nem értek a konzolokhoz mert nem játszom). Szeretem a Simplex rendszert mert tényleg keveset fogyaszt amúgy egy több csoportnak szervezett éjszakai túrán voltam még október végén és láttam ott sok térképpel rohangálót a vak sötétben és a közel 40 csapatból kb 8 csapat nem tévedt el és mi voltunk az egyik, mert a Locus navigált minket a túrista ösvényeken. A túra amúgy 22 órától reggel 7-ig ment, ez ugye 9 óra GPS... Mondjuk az utolsó órára már nagyon kevés volt az akkumulátorban...
    Amiért szarakodok most, hogy az egy gombos headsettel tudjam vezérelni a hivásokat és a zenelejátszót, illetve egy Automatelt (időzített szabálykezelő progi, pl ha hazaérek bekapcsolja a wifit) progi miatt, ami a Simplexnél nem működik, mintha a Rom nem adna neki szabadkezet...
    Én amúgy megértem azokat az embereket, akik alap telefonokat vesznek mert minek sokat kiadni ha nem használja az ember, de én elég sokmindenre használom, és ez nem a netezés, meg játék. Sajnálom, hogy így szenvedek vele, dehát így tudom, meg, hogy hol vannak a telefonomnak a határai.

Új hozzászólás Aktív témák