Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    Sziasztok!

    Landolt nálam egy ilyen telefon. Sose használtam androidot, kizártam az életemből, jó volt nekem a symbian az N8 amon. Na mindegy, barátkozok vele, elkezdtem rá ömleszteni mindenféle programot..
    Még nem sikerült eldöntenem mi legyen a telefon sorsa. Egyrészt pannon függő én meg T-s vagyok. Másrészt az n8 masszívabb konstrukció, jobb a fényképezője, szerintem jobban szól, mind a füles kimenet, mind a külső hangszóró, stb.. meg már hozzám nőt, lehet maradok annál, na de addig is:
    Kérdésem arra vonatkozik, hogy a készülék meg van repedve, úgy hallottam hogy 50 ezer ft megjavíttatni, tudtok valami olcsóbb megoldást? Cseréltem már plexit 5800-on, n8 at is robbantottam már darabjaira.. kicsit nevetségesnek hangzik az az összeg.
    Itt egy kép a balesetről:

    Nem tudom mitől törhetett el, szerintem le ejtették a sarkára.. :F

    Jah és egyébként azt én is észre vettem, hogy fekete foltok vannak a kijelzőn. :D Nokiás kijelző lilulós sztori után igazán nem vágott mellbe a felismerés.. meg később azt hittem hogy össze függésben lehet a repedéssel.. de akkor gondolom nem.
    Gumi tokokat ti használtok? Én az n8 on a gyárit használom 2 éve, hiányzik nekem erről a motoroláról..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák