Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ronin79

    őstag

    válasz kakukkmarci #13597 üzenetére

    Duplikációt? Nemtom, mert amit felsoroltál nálam is meg van és nincs gond a tárhellyel.

    (#13599) 98bja

    Csinálsz recoveryben egy mentést a gyári rendszeredről majd factory reset és telepíted a cm-et + gapps. Ha nem tetszik, recoveryben visszaállítod a mentést és 5 perc múlva már a belakott gyári rendszered használhatod ami cm előtt volt :)
    Fastboot meg mókolás csak gpe romnál kell az új BL miatt cm12-höz.
    Tegnap meg ma is feltoltam gpe 5.0.1-re, de nem találtam egy használható témát sem, csak ilyen szájbatekert romhalmazokat :W Hogy nem szakad le a pofájuk ilyen témakészítőknek még fizetős verzióban feltolni a vackaikat playre is majd visszaraktam a recoverys mentést a gpe-ről (közben persze volt egy gpt.bin flash a partíciók végett ami neked nem kell ha még kitkaten lógsz).

    (#13603) Lmh

    1. Visszarakod a recoverys mentésed (ha nincs, legközelebb nem ártana egyet legalább pc-n tartani)
    2. FR recoveryben - veszíted minden saját adatod és alkalmazásod és kb. 10% esély van rá, hogy ezután elindul,
    3. Újrarakod a romot amit használtál (ugyanúgy veszíted az adatokat, de legalább lesz egy tiszta rendszered)

    Megjegyzés: Ha kellenek az alkalmazásadataid, akkor recoverys mentést még most is lehet csinálni amikor nem indul a teló és "javítás" után pl. TB-vel is seperc alatt visszanyerheted a szükséges cuccaid.

    Ébresztés :F Ha nem alszol el akkor nem lesz ilyen gondod :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák