Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz bigmafa #16650 üzenetére

    Úgy izgultam a hsz olvasása közben, mint a legjobb kalandregények végkifejlete előtt :D
    Nekem is kb ugyanazok miatt tetszik a motog 1st gen mint neked és a "nem tetszik" rész pedig nem igazán passzol a tieddel, mert ritkán használom Waze-ra, de akkor minden rendben működik és teljesen elfogadottan és nem meglepő módon rohadt hamar merül...mint minden telefon magához képest...de hát olyankor rákötöm az autós töltőt :-) Viszont Waze-ra a legmegbízhatóbb telefon. Mellette a 2. céges telót fogyasztom. Sokkal újabb modellek, persze olcsó kategóriák (5colos, lenovo, LG szutykok 40-50ezer ft körüli modellek) és mégis olyan trágya volt mindegyiken a navigáció, a gps, hogy használhatatlanok voltak. Ha valahova oda akartam jutni akkor kénytelen voltam a kis Moto G-hez nyúlni mindig.
    Én nem frissítgettem oprendszert, mert tartom a régi orosz közmondást: Ami működik azt nem javítsd meg és ne frissítsd. Szerencsére nekem szükségem és ingerenciám sincs arra, h frissítsem és így teljesen meg vagyok elégedve a mai napig a sebességével.
    Hát igen a tárhely...azt megbántam én is, hogy nem 16gigásat vettem anno, de hát ez van. Kicsit gyakrabban cserélem a zenét, na, ennyi. Nekem annyira nem vész.
    Az előnyei....hmmm. Nincs ma ilyen telefon a piacon...de évek óta nincs semmi.
    Én is néha kíváncsiságból játszadozom a nagy oldalakon a filterekkel, de jellemzően nincs találat az igényeimre (akkor sincs ha nyitva hagyom az anyagi keretet felfelé xD)

    Szóval nagyon izgultam, hogy egy ilyen ember, ilyen "moto g szerelmes" mit tudott kiokoskodni új telefonnak és hát nagyot koppant a végkifejlet. Elkeserítő, hogy egy Samsung S5 lett a megoldás xD
    Nálam kizárt lenne.

    Na mindegy, én húzom ezzel ameddig csak húzhatom aztán veszek itt valakitől egy megkímélt 16 gigás 1st gen moto g-t. Lesz vagy 15-20.000Ft és nagyon fogok neki örülni :DD

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák