Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Land

    veterán

    válasz rum-cajsz #20241 üzenetére

    Szia!

    Kipihenten harcra készen állok a Defy-vel...Nos rájöttem éjjel, hogy 2.1 RSD Lite-val már nem fog felmenni. Ha azokat felrakom, akkor fekete képernyő fogad és meg se próbál bebootolni.
    A problémáim (lehet szerviz lesz?:() :

    - fent van elvileg a francia 2.2 RSD-vel, kiírja a program, hogy megkezdi a telefon a reeboot-olását. Néztem erről videot a youtube-n. Nos nekem ez a felirat hamar eltűnik.. Túl hamar.. A telefonon annyit látni, hogy piros Motojel kb. 10 mp-ig látható, aztán valami bevillan középen, amit nem tud behozni nagy valószínűséggel a telefon és beugrik Bootloader modba..

    - minden egyes bekapcsolásnál ez a tendencia. Piros Motojel->Bootloader mod

    - gyári recovery nem jön be. Megnyomom hangerő le+powert és több mp után fekete képernyő van, amikor elengedem a Bootloaderbe ugrik!

    - tegnap délután még eljutottam a Recoveryig, tehát láttam a felkiáltójelet és mellette jobbra a droidot, DE hangerő FEL+LE gobokra nem lépett be a gyári Recoverybe :(

    - max itt hibázhattam: alap CEE 2.51-re (2.1-es) Clockwork Recovery-ből a Pays 6.0-át rá akartam flashelni (Blade-nél bármire bármit rá lehetett flashelni). És ezeket a lépéseket csináltam végig:

    - wipe data/factory reset
    - wipe cache partition
    - wipe dalvik cache
    - format boot
    - format system
    - format data
    - format sd-ext (ha van ext particiód)

    (Ezek javallottak voltak Blade-nél ROM-cserénél)
    Csak ezek között ölhetett meg valami a telefon szoftverét. Kellene valami megoldás..

    Remélem még otthon összerázható a telefon, ha nem akkor szerviz lesz :W

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Új hozzászólás Aktív témák