Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz Geryson #6937 üzenetére

    Minden növény dob olyan magot vagy gyökeret amit elültetve ugyanazt a növényt ki lehet termeszteni. A könyvből bűbájasztalt tudsz készíteni, amivel mágikus hatásokkal tudod felruházni a páncélodat, kardodat, csákányodat, íjadat stb. a pókspawnert én el szoktam falazni, bár érdemes a pókfonalat összeszedni körülötte, meg lehet könyvespolcot is amit a bűbájasztal köré rakva annak hatásfokát lehet növelni. Én mindig szét szoktam verni a spawnert :D. Búza magot gazból tudsz szedni először, ha látsz fűcsomót üsd szét, előbb utóbb dob magokat. A többi növénynél értelemszerű. Egyedül a cukornád meg a kakaóbab trükkös, előbbit csak homokba és közvetlenül víz mellé tudod ültetni, utóbbit pedig csak fára. Tök ill. dinnye magot úgy tudsz kinyerni hogy szétvered őket majd az inventoryban berakod a szétvert tököt a craft részbe, így magot kapsz belőle. Répa és krumpli pedig egyértelmű, csak várd meg míg teljesen kifejlődnek, mert akkor dobnak több termést betakarításnál, amiből egyből vissza is tudsz ültetni.

    [ Szerkesztve ]

  • föccer

    nagyúr

    válasz Geryson #6937 üzenetére

    Bányászni úgy kell, hog y csinálsz egy nagyobb vájatot előre, 2-3 blokk széleset max (csak, hogy megismerd, hogy ez a fő járat), majd két oldalra minden 3. blokkban ásol 1-1 járatot. Ezzel a módszerrel kb 1/3 annyi követ kell kb ugyan annyi értékes anyagért. Kevesebb idő, kevesebb gyémánt csákány.

    A spawnert meg vagy szétütöd, vagy kivilágítod. Ha nem akarsz rá farmot építeni, akkor szét kell ütni. A könyvekből könyvespolcot lehet csinálni, ami az enchant-nál segít a magasabb szintű eszközök létrehozásánál.

    Magokat a fűből tudsz nyerni. Utána fel kell kapálni a földet és abba elültetni.

    üdv, föccer

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák