Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bjorn1107

    kezdő

    válasz apatyas #23481 üzenetére

    Én szerencsére még nem találkoztam vele, de ahogy látom a wikin, a fejedre költözik és sebez + ha sisak van rajtad azt koptatja. Ma nézegettem mik vannak po3-ban ;] lesz ott sok dolog ami idegesítő :D Survivalban bloodmoon után nem is tudtam merre menjek ki a barlangomból annyi creeper volt nem igaz. Megnéztem creativban később hát 4-5 blockonként creeperek mindenhol :D. Ja meg vagy 10 szer min meghaltam mire a cuccaim visszaszereztem. Craftolási nehezítésekkel kapcsolatban pedig,háát nem is találkoztam még sose hasonlóval :D meglepett hogy bőrpáncélt sem tudtam craftolni csak armorplusos workbenchben. A John Cena creeperekről meg egyebekről ne is beszéljek... Kemény pack az biztos sok lehetőséggel, csak legyen idő kimaxolni. Viszont van ore excavation (vein miner alternatíva),ami olyan mint anno a foolcrafton a régebbi veinminer, hogy a kővet lehet szedni ipari mennyiségben 1 kőcsákánnyal is akár pillanatok alatt.Szal a bányászás piskóta lesz, viszont üregek lesznek utánna. Mármint okés skyblock lesz, de twilightban pl lehet bányászni :D. + deep dark meg egyebek, ja meg a bolygók. (am fentebb a procim adatait elírtam, nem 3.4 ghz hanem csak 3 ghz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák