Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    "Elvileg jönnek majd olyan cuccok is, melyek a telefonon és a játékkonzolon is elérhetők lesznek, vagy legalábbis kiegészítik egymást. Tehát lehet, hogy este befejezzük a játékot az Xbox 360-on, de reggel folytatjuk a telefonunkon, miközben a metrón ülünk; hazaérve egy gyors szinkronizáció után ott folytathatjuk, ahol a Deák téren abbahagytuk."

    Ha a BioWare-ből indulok ki, akkor inkább arra tudnék gondolni (vagyis az lenne könnyebben megvalósítható), hogy ha pl a Dragon Age 2 WP7 verzióját megveszem a konzolos verzió mellé, akkor előrehaladás közben plusz kis DLC-ket nyerhetek a másik verzióba. Szóval, ha például 50%-ig végigjátszom a mobilos verziót, akkor kapok egy durva kardot a konzolos verziómhoz, ha meg a konzolos verziót nyomom végig mondjuk 100%-ra, akkor egy új companiont kapok a mobilos verzióba.

    Miután a konzolos verziókat se nagyon lehet multiba összekapcsolni a PC-vel, így nehezen tudom elképzelni, hogy a mobil vs. konzol csatákat hogy balanszíroznák.

  • leviske

    veterán

    válasz mrhitoshi #332 üzenetére

    Ha Windows-on használtad a Zune-t lejátszónak, hát kb hasonló lehet a kezelés. Szerintem nem bonyolult. A képeken se tűnik annak.

    Bog: Trophy-t kb mikorra kaphattok? (Rémlik, hogy írtátok valahol, csak elfelejtettem. :DDD )

  • leviske

    veterán

    Mennyi esély van rá, hogy év végéig kijön egy N8 szintű kamerával szerelt, NFC-s WP7 mobil? Csak mert, ha jól rémlik, akkor a két következő frissítésnek kéne hoznia ezeket, nem?

    A másik kérdésem, meg az volna, hogy lehet-e más böngészőt is pakolni a platformra, vagy a MS megkötései miatt se Fx-ra se Operára nem érdemes számítani? Csak mert a mobilos IE9 kissé felemásan szerepelt az iOS5-ben lévő Safarival szemben.

  • leviske

    veterán

    (#11154) gzbotii: Elhiszem, hogy panaszom nem volna rá, de szeretem, ha megvan a választási lehetőségem.

    Hogy egy kalap micsoda desktopon, az ízlés kérdése. A 9-es változattal tényleg versenyképes sebességet és stabilitást mutatott fel a Mozilla, így a testreszabhatóság miatt vissza is pártoltam. Az IE9-et anno nagyon vártam, de az UI végül nem lopta be magát a szívembe és nem is tudott alkalmazkodni a felhasználási szokásaimhoz.

    (#11145) kungzi: Szóval a Mozilla és az Opera csak szimplán hanyagolja a platformot?

    (#11150) woland_y2k: Azért mernék fogadni, hogy a többségnek nem a tömörítés, hanem az Opera Link hiányzik.

    (#11163) mrhitoshi: Azért a Viber-t semmiképp nem helyettesíti a FB és MSN, főképp, hogy ezek meg minden platformon alap szolgáltatásnak számítanak.

    Jut eszembe: Mennyire nyomja a rendszer az ember képébe a FB-t? Csak mert onnantól, hogy moonman-t rá tudta venni, gondolom semmiképp sem finomkodik az összekapcsolás javaslatával.

  • leviske

    veterán

    (#11170) woland_y2k: Nyilván nem ilyen formában értettem az Opera Link meglétét. Az ilyen meglétnél már az is kényelmesebb, ha folyton szinkronizálgatja az ember desktopon az Operát az IE-vel

    Szóval a FB integráltság kb úgy van megoldva, mint a Hotmail esetében, vagy annál azért jobban érződik a hiánya a csatolt fióknak?

    (#11172) gzbotii: Ezért nem érdemes különösebben adni az ilyen elemzésekre. 2009 környékén még a netbookokat várták dekstop/notebook gyilkosnak, mostanra meg gyakorlatilag meg is szűnt a kategória a komolyabb gyártók kínálatában. Általában idő kell, míg a vásárlók elhelyezik az életükben az új termékeket, ezért várnék én a hosszútávúbb kijelentésekkel a tabletek és okostelefonok piaca esetében is.

    (#11173) csab2: Ha jól olvastam, moonman is tapasztalta a dolgot, szóval biztos nem egyedi hiba, ha az.

    (#11174) mrhitoshi: A FB és MSN csevegésre van kihegyezve a Viber pedig telefonálásra. A külön jó benne meg az, hogy nem kell regisztrálgatni, sem ismerősöket keresni, hanem csak feltelepíted és onnantól rögtön mutatja a névjegyzékből, hogy kiknek van rajtad kívül.

    (#11179) Venemo: És a WP8 melyik lesz? Az Apollo?

  • leviske

    veterán

    válasz mrhitoshi #11206 üzenetére

    Azért az nem mind1, hogy ugyanannyiért (WiFi-n ingyen, szolgáltatói adatkapcsolaton keresztül meg x MB/Ft összegért) hívsz minden (20/30/70) számot, vagy sem.

    Egyébként itt most nem arról volt szó, hogy neked feltétlenül szükséged van rá, hanem hogy nem csak mondvacsinált igény.

Új hozzászólás Aktív témák