Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oO7

    őstag

    válasz moonman #9434 üzenetére

    íííígen én mondjuk a GPU-ra gondoltam, hogy - bár hivatalos infót erről nem találtam de az adatok alapján - DX10 / DX11 kompatibilis lehet... CPU hát igen az... igen... az nem ARM meg nem is x86... kérdés mi az egyszerűbb: PowerPC -n ARM-ot emulálni vagy ARM -on PowerPC -t... az hogy lesz jövőre Win8-at futtató Xbox360 (igen, a verzió nagyon fontos... tehát elméletileg kompatibilis lesz a mostani játékokkal ÉS Win8 is lesz aminek csak akkor van értelme igazán ha lehet rá küldeni azokat az appokat/játékokat amiket elkészítenek a fejlesztők egyéb Win8-as platformokra) az állítólag meg van erősítve, szóval valami szinte biztos, hogy lesz... már csak az a kérdés, hogy mi...

    én arra tippelnék, hogy mivel az ARM az ugye fürge RISC, azt elég hatékonyan lehet emulálni és lehet, hogy ezt is fogják tenni... plusz HA ezt meg tudják csinálni és HA megtudnák oldani, hogy a DirectX API hívásokat a driver rétegek halmai helyett egyből az XBOX360 natívan elérhető GPU-jának közvetítsék, akkor ELMÉLETILEG megmaradna gyakorlatilag teljes mértékben az ebből eredő teljesítménybeli előnye az box-nak úgy, hogy fejlesztőként ezzel mégse kelljen (sőt ha más platformokra portolhatóvá akarják tenni a játékokat, akor ne is lehessen) foglalkozni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák