Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haris

    őstag

    Pedig a 10 coll-nal igenis van értelme, csak nem a nyamvadt Atomot kellett volna erőltetni mostanáig. Miután az emberek megvették, és csalódtak benne, már nincs bizodalmuk a netbookban, pedig nem a gép, nem a kijelző mérete, és nem a felbontása a gond, hanem a teljesítménye.
    Feleségemnek van egy eee904HD-je (eee1000 9 collos kijelzővel, ha valaki nem tudja)
    Magamnak vettem egy Lenovo e 125-öst, imádom, de mégis nehézkesebb nekem ezt használni, mint a kisebb kijelzőjű 904-est. Pedig súlyuk szinte azonos, csak az a 4-5 cm a méretükben már más súlyeloszlást eredményez, és mivel én nem asztalnál használom, hanem kézben tartva, kényelmesebb a kisebb.
    Szerintem az optimális kombináció 10coll, e350 Brazos, és minimum 2GB ram.

    Én az asztali gépemet is alig kapcsolom be mióta netbook van a családban, lassan lepasszolom a gyerekszobába, szinte csak ő játszik rajta.

    A "Világ egyik fele éhezik" hozzászóláshoz: Ezt bármire rá lehet húzni, akkor ne vegyél semmit hanem add a pénzed az éhezőknek. Gondolom a net elérésed is visszamondod holnap, hiszen nekik netre sem tellik....
    álszent :W

Új hozzászólás Aktív témák