Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laceszgamer

    addikt

    válasz e00dgy #34 üzenetére

    Várjunk csak mi volt anno a GTX200-as sorozatnál... csak ott annyi volt a pláne, hogy ugye hardveresen volt gond és sokszor a VRM részből ez-az gondolt egyet és elfüstölgött.

    Amúgy nálam az elmúlt 20 évben nem egy VGA fordult meg, egy kivételével mind Radeon... a poén az egészben, hogy az egyetlen kártya amit azért cseréltem mert megadta magát az egy GTX480 volt. :D Pedig még azt se lehet mondani, hogy hagytam volna melegedni, 75 fölé sose ment.

    Na totál mindegy.

    Lényeg, hogy mindkét gyártónak voltak dolgai amikre gondolom nem büszkék, de ami a lényeg, hogy én még nem találkoztam olyan játékkal ami egyik vagy másik gyártó kártyájával nem indult volna el. Innentől fogva jó ahogy van a dolog, ha két résztvevő van legalább van egy kis esély rá, hogy az árakat kicsit megmozgassák ahogy jönnek ki az újabb kártyák.

    Driver parára meg annyit: AMD-nél általában akkor van gond, ha simán rá van húzva a régire az új driver. Előtte a régit teljesen el kell távolítani és úgy fel az újat, ezidáig így més sose volt vele gondom.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Új hozzászólás Aktív témák