Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M@trixfan

    addikt

    Nagyon jó volt ez a körbetekintés, legalább androidos tabletek terén is bővült az ismeretem. Vannak olyan funkciók amik nagyon tetszenek az androidban úgy általában véve, csak a megvalósítás minősége nem mindig megfelelő számomra. Nagyon sok dolog "add-on" jellegű és én általában nagyon hiányolom a legfrissebb android verziót, legalább amikor megveszem a gépet.

    Az üzemidős tesztekhez érdemes lenne megmérni a fényerőt műszerrel, a csúszka állása nem ugyanazt jelenti a készülékeknél. Fogyasztásban ez eltérést okoz teszteléskor. OLED tableteknél elég drasztikus a különbség, de LCD-nél is azt tapasztalom, hogy az iPad fényereje általában nagyobb. Kültéri használatban pont azt a pluszt tudja ami kell. Szerintem a színhelyesség, árnyalás problémái mellett a fényerő miatt nincs OLED egyik Apple tabletben és telefonban.

    (#137) Neck:
    Eddig semmilyen toödelesi hibát nem tapasztaltam iOS eszközökön, pedig iPhone 3G óta vagyok a platformon. Androidon már bolti kipróbálás erejéig is többször belefutottam hibás "snap"-be, illetve tördelésbe. Konkrétan szöveg beviteli mezőre nem húzta oda a kurzort. Ezt egyik fejlesztőcég tulajdonos haverom is megerősítette, hogy ilyen szempontból van macera android esetében. Ráadásul nem olyan rég futottam bele én is S4-en, tehát nem valami kőkorszaki Froyo volt. Bár amilyen szintű töredezettség jellemzi a platformot, biztosan használnak még jópáran azt is.

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák