Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Tyrel #24 üzenetére

    Hát szerintem a személyemben nem jó embernek szidod az Nv-t mert ha valaki én elkötelezett vagyok az irányukba.,és elégedett is vagyok velük már évek óta. :)
    Nem hinném, hogy te látod, hogy valójában az ilyen Creator updateknél Microsoft megoszt e ilyen jellegű infókat Nvidiával, vagy csak miután kijött a végső frissítés, utána kezdhetnek el dolgozni a hiba javításán.
    Szerintem nvidiának sem az a célja, hogy téged szívasson és náluk a pénz sem akadály, hogy megoldást találjanak.
    Valószínűleg nem dolgozik együtt Intel semmilyen szinten a Gsync érdekében a Zöldekkel, mert kb leszarják ezt a funkciót, ez miatt nem is fognak velük az érkező frissítésről komolyabb egyeztetéseket lebonyolítani ennek érdekében. Az ő érdekük az Xbox és a Freesync
    Ugyan ez volt ezelőtt is.Insider bulidek nem garanciák semmire, mert nekik a végleges érkező frissítésre kell kiadniuk javítást ezért azzal kell dolgozniuk.
    Szerintem ezt Insider buliddel nem lehet megoldani, bár lehetséges , hogy elkezdték a munkát már azzal.
    Azért elég mély szintű beledolgozást igényel a Windows eredeti Display vezérlőjének a megkerülése és alternatív útvonal létrehozása a Gsync érdekében.

    Még annyi, hogy ezt a megoldást próbáltad?[link]

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák