Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integrale

    veterán

    válasz Hobbbyt #33 üzenetére

    Nalam is hasonlo a helyzet, kozel egy ev munkaora es 10-11 TB irt adat, nekem megy ra torrent, jatek, lapozofajl minden, kutya baja.
    Az elotte levo Samsung Evo viszont lelassult, csaladban van meg egy Samsung 840 EVO kozel ket eves, arra is megy minden ahogy kell, es tokeletesen mukodik azota is.

    "Bad reklám is reklám too"

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Hobbbyt #33 üzenetére

    Ugyanúgy Intel 520, kb két éve vettem Hardverapróról, egy időben majdnem csurig volt, játékok, oprendszer, stb, sőt, még torrentet is kapott egy keveset, ma már csak oprendszer és az alap programok, amiket felrakok rá, semmi óvatoskodás, oprendszer saját beállításával 289 nap üzemidővel 5,85 TB írással még mindig 100% kondíció és biztos működés jellemzi. Sokáig gondolkodtam, hogy a második SSD, amit játékok alá vettem, melyik gyártótól legyen, de ami árban tetszett 250es Intel, azokról még nem volt elég infó, így végül egy Samu 850 Pro 256GB lett (amit nemsokára kicserélek/kiegészítek egy 500assal, mert rájöttem, hogy azt kellett volna vennem inkább), ami szintén 100% 408 GB írással (és 10 év garival: még mindig meglepő, milyen hosszú garit ad rá a Samu).

    És adattárolásra, torrentre, stb, meg ott az: APPLE HDD HTS541010A9E662 (1 TB 2,5") és Hitachi HUA723020ALA641 (2 TB 3,5"). Utóbbit szintén tervezem cserélni egy (vagy kettő) 8 TB-s jószágra. Majd, ha találok nekem szimpatikus speckóval rendelkezőt.

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák