Hirdetés

Hirdetés

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Én nem tudom, de miután kb. 2 hónapja csütörtököt mondott egymás után 2 USB kulcsom is, biztos hogy nem bíznám az adataimat Flash meghajtóra.
    Az elsőnek valószinűleg a vezérlője tiltott le. Nem enged rá semmit másolni, azt írja ki, hogy írásvédett. Formázásnál szintén ezt a hibaüzenetet kapom. Hiába próbáltam parancssorral meg minden trükkel, amit a neten írtak, nem sikerült feloldani. A haverral végül szétszedtük és azt mondta, próbáljam meg rövidre zárni egy tűvel, hátha reseteli magát a firmware. Ez sem sikerült.
    A másik USB-m meg brutálisan belassult, végül nagy nehezen le tudtam róla menteni a dolgokat. Az valószínű elérte az élettartama végét.
    Most egy hibrid SSHD-t használok, eddig elégedett vagyok vele. Mindennapi használatban nem igazán tűnik fel, hogy lassabb mint az SSD(az előző gépemben SSD volt, csak az eladtam). Csupán másolásnál venni észre.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák