Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sheep

    addikt

    válasz #71562240 #314 üzenetére

    pont így voltam én is
    elolvastam megint a mobilarénás defy tesztet, és hát finoman szólva is az egekbe magasztalták a telefont.
    Vettem én is egyet, életem első androidos telefonja volt, és tetszett, de van amivel abszolút nem értek egyet:
    -a kamera egyenesen pocsék, az androidos mezőnyben is valahol alul van (a tesztben azt írták nem rossz)
    -a gyári felülettel szaggat, akadozik a menü (2.2 alatt is, mindegy hogy bluros vagy nem)
    miután frissítettem 2.2-re, nagyon sok hiba előjött ami addig nem volt nálam
    igazából nem rossz telefon, de a tesz szerintem egy kissé elfogult volt
    összehasonlítva más hasonló árú androidos telefonokkal, amiket volt szerencsém használni, azt kell mondjam van ennél jobb is
    (pl volt optimus black-em, annyiért mindenben jobb, csak túl nagy. Vagy ott az xperia mini, olcsóbb volt mint a defy, de sokkal nagyobb tudású, csak túl pici :)
    a defynek az arányai nagyon eltaláltak, ha egy normális kamerát raknának hozzá nem lenne kérdés mit vegyek legközelebb, de a neten fellelhető videókat elnézve nem sok minden változott
    ez persze csak az én véleményem, nem kell vele egyetérteni
    az én álomtelefonom egyébként egy defy kinézetű, de kb fele ilyen vastag (nem kell hogy vízálló legyen) telefon, 8mp kamera+hd video (mint pl a se ray/arc), normális áron

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Új hozzászólás Aktív témák