Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz Dalai Láma #151 üzenetére

    hát azért a "nem adják ugyanazt az élményt" nem egészen fér bele abba, hogy alap funkciók nem működnek. nem várom el hogy asphalt 7/8/100 pöpecül fusson a telómon, nem is arra használom, de azért egy Viber/visszaszámlálás/értesétés elég alap funkció ahhoz, hogy gond nélkül működjön, még egy ötforintos telefonon is. és ehhez semmi köze annak, hogy nem kapta meg a 10-et (bár ugye az 535 megkapta de ez sem segített). ez a funkció a kezdetektől nem működik megfelelően.

    mint mondtam, a wp egyetlen előnye az lenne, hogy az olcsó készülék is megbízhatóan működik, ami régen droidnál nem volt jellemző (most nem tudom mi a helyzet, LG Leont nyomkodtam, nem biztos hogy rosszabb egy 535-nél). most hogy ez az előny is elveszett, nincs az a józan ésszel átgondolt érv, ami a wp mellett szól. 40-50e forintért már működő droidot lehet venni ismert márkákból is. 150-200e forintért meg bármit vehetsz ami jobb mint a wp.

    én az életben soha nem merném nyugodt szívvel ajánlani a wp -t senkinek a tapasztalataim alapján, és biztosan merem állítani, hogy nem én vagyok az egyetlen. mondom ezt úgy, hogy 7.5/7.8/8/8.1 és 10 is volt már és hosszútávon soha nem voltam elégedett, az egyetlen ami megnyugtatott, hogy ugyanezért az árért nem volt működőképes alternatíva. az évek során viszont eljutottam arra a szintre, hogy már nem érdekel az ár, egyszer akarok 3-4 évre egy olyan telefont, amit bekapcsolok, működik és örömmel használom a 4. évben is, mert amennyivel olcsóbban vettem telefont, az már nem éri meg azt a sok kompromisszumot, amit kötni kell. arról nem beszélve, hogy az összes telefonból 0 forinttal szálltam ki (610/620/535). na most ha ezt összeadom, akkor ott vagyok hogy -90.000. ha 3 évvel ezelőtt veszek előfizetéssel egy Apple vagy független Nexus terméket akkor most pontosan annyit érne a használt piacon, mint amennyit rá kellett volna dobnom a 90e -re. viszont 3 évig gondtalanul használtam volna a telefonomat úgy, hogy minden funkció működik rajta amit egy okos telefontól elvár az ember és jelenleg is a legfrissebb elérhető operációs rendszer lenne a készüléken mindenféle haxolás nélkül. és ugye nem ott tartanék hogy már megint le kéne cserélni a telefonomat...

    [ Szerkesztve ]

  • iihorvath

    tag

    válasz Dalai Láma #151 üzenetére

    Sajnos ez nem teljesen igaz, mert az 520-asom 8.0-val jelent meg és nem működtek rajta normálisan az értesítések.
    Majd amikor frissítettem 8.1-ra akkor sem értesített normálisan, csak hébe-hóba.
    Aztán amikor Lumia 640-et vettem az 8.1 Denimmel nem értesített normálisan, aztán amikor ezt frissítettem 10-re akkor tovább romlott a helyzet, és még ritkábban értesített.
    Több MS telefont meg már nem tervezek venni, mert már nem hiszek nekik. Régen hittem.

Új hozzászólás Aktív témák