Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz cowk #79 üzenetére

    Méret, súly, aktív/passzív hűtés, technikai fejlettség (force touch stb.). Van akinek számít. Elhiszem, hogy Neked nem. Ezzel önmagában nincs is baj. (ez a gép 2 azaz két méretkategóriával kisebb, passzív hűtésű, és rengeteg fejlettebb technológiai megoldás van benne)

    Emellett van ennek egy dizájn oldala is, bármennyire is nem tetszik egyeseknek. Ilyenkor azért felmerül bennem, hogy miért mennek annyira a félmilliós órák, a drága ékszerek, egyáltalán minek hordanak az emberek ékszereket.

    Neked nincs rá szükséged. Ennyi pénzért nekem sem. Csak mégis, ugyanahhoz a témához, hasonló nézetből, de mégis teljesen másképp álltunk hozzá.

    Kopi31415: ez max magadnak elég jó magyarázat. Tudom, ismerem, sokszor magyaráztam meg én is magamnak, miért voltam paraszt. Könnyebb, mint bent maradni a normálisak között. Jelzem hozzá, hogy mint korábban is írtam, én is felültem ma is a trollvonatra. De ez téged nem ment fel, és vice versa

    ^Boss: pont az Magic Mouse, amit nem szeretek, szerintem az nem sikerült túl jól :) Mondjuk játékon kívül nem használok egeret Mac környezetben, annyival jobb a TouchPad, mint bármi másé. De ez szubjektív megint. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák