Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtasystem

    őstag

    válasz Wolverine #82 üzenetére

    hát én úgy gondolom hogy neki kell kitalálnia..mondhatni ez van.erre vannak különböző technikai megoldások kvíz, szavazás ilyesmik meg még egy halom..biztos van erről valamilyen szakirodalom

    Igen feltenném a kérdést, de valószínűleg magamnak, ha az ügyfél nem tud rá válaszolni, vagy nem akar és ez egyébként nem is dolga neki.. akkor megnézném hogy mi a helyzet az ügyféllel satöbbi, azaz elkezdeném újra, megpróbálva az ő fejével gondolkodni..vagy valami ilyesmi..

    Bambano#83: ne magadból indulj ki..:-) akkor tényleg szar lenne a ph ha csak így törölnének nickeket csak azért mert nem tetszik a vélemény amit megfogalmaz...bár ez még előfordulhat.. :)

    tkazmer:
    -a) nagyon lesarkítod a dolgot..és szerintem egyébként tanítják csak nem ennyire leegyszerűsítve.. meg valószínűleg nem ezzel a kifejezéssel..:)

    -b)nem gondolom hogy át kellene gondolnom bármiféle ajánlatot, illetve majd ha lesz ajánlat amit át kellene gondolnom akkor majd átgondolom..A többi részét a kérdésnek meg nem igazán értem, nem hinném hogy a microsoft engem mint ecceri júzert bízna meg bármivel is.. :)
    Nem hiszem hogy rá lennének szorulva..

    Arról nem is beszélve hogy nekem bőven elég a jelenlegi ügyfélkapu fejlesztésem, amit itt és most társadalmi munkában végzek, teljesen ingyen..
    és ha már szóba került meg is jegyzem (hogy azért szakmai is legyek) hogy az ügyfélkapu szerintem űberfos, ultragagyi és gigantkaki)..
    az ingyenbe ennyi fér. :)

    bambano #85: nekem is feltűnt, én arra gondoltam hogy talán egy helyen vannak..

    Hebry#86: végre egy értelmes hsz..kifejezetten öröm a sok személyeskedés között ilyet is olvasni..

    bambano#90:nem hiszem hogy önálló véleményhez bármit is fel kellene rajzolnom előbb bárhova is..és nem csak nekem nem hanem senkinek sem..na az ilyen hsz. az ami elszomorító, mert ha a bilijúzerek személyeskednek az még talán érthető.. :) de tőled azért picit többet vártam..
    na mindegy ez van. :)

    de ma tényleg nem lesz időm válaszolgatni, meg az idő is javul, úgyhogy további jó köpködést, fröcsögést meg ilyesmik.. :) bár az is tény hogy tegnap óta jelentősen finomodott a stílus.. :)
    tisztelet a kivételnek, és akinek meg nem inge..

    http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

Új hozzászólás Aktív témák