Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabohunor

    csendes tag

    Üdv!

    2.0a ROM feltöltve.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1503702

    A jó hírek:
    Az ébresztőóra bug megoldva az SMS szintúgy. 3G script hozzáadva, amitől a letöltési sebesség sokkal gyorsabb lesz (ma volt hogy 1megaBÁJT/sec felett töltöttem). Teljesítmény ugyanolyan szinten maradt körülbelül, kivéve, hogy a V6 scriptet is frissítettem, most már sokkal több beállítás elérhető. ICS betűtípus, klasszikus csengőhangok hozzáadva (melyek nem állnak meg 1 lejátszás után, ami a CM nightlykban gyakran előfordul). Emellett 1-2 beállítást változtattam, például most már az ICS téma az alapértelmezett, és hozzáadtam a smoothness scriptet a ROM kódjához, így a patchet nem kell flashelni többé.
    És új hátteret is csináltam, igaz ennek sok haszna nincs. :D

    A rosszak:
    Sajnos az új kernellel gondok adódtak (kamera FC-t okoz, még nem tudom miért), de a ROM tökéletesen működik a régivel is. Emellett a beépített screenshot alkalmazás nem működik valamiért :( , de az oldalon linkeltem egy alternatív appot, mellyel gond nélkül lőhetünk képeket. A bootidő némiképp növekedett a sok hozzáadott script miatt. Sajnos a vissza gombra lerakást nem tudtam megoldani, hiába virrasztottam. CM-nél nem írtak semmit (gondolom úgy gondolják, hogy ennek így kell működnie). Zso, sajnos amiket írtál, (az autópálya matrica stb) a körülmények miatt nem tudtam megnézni, de sok kódot átírtam, elképzelhető, hogy az is működik. :F

    Egy időre visszavonulok most, sok éjjen át dolgoztam ezen, rám fér egy kis pihi.
    De később majd visszaolvasgatok a fórumon, úgyhogy ha valaki felrakja és szól 1-2 esetleges bugról azt jó néven veszem, és előre is köszönöm,

    Sziasztok!

Új hozzászólás Aktív témák