Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viny

    tag

    Sziasztok!

    Egy ideje már nyomon követem a fórumot, mióta nekem is GT540-em van. Én okt. elején vettem. Sajnos az enyém sem frissít 2.1-re. :( Mondhatni, ez már nevetséges.
    Két különböző gépen próbáltam frissíteni, 2 szűz Windows (XP SP2, 7 32b), 3 illetve 6 dirver minden (telepítési) kombinációjában, minden esetben friss PC Suite-tal és Updater-rel is. HR előtte, kártyával, anélkül, ... . Semelyikkel sem ment. Ezek, és kliszi kolléga tapasztalatai alapján a kliensekben lévő esetleges eltéréseket szerintem kizárhatjuk (neki ugyanarról a gépről az 1ik telóra felment, míg a másikra nem a 2.1).
    Valóban, szerintem is csak a készülékek gyártási dátuma maradhat, ami alapján az LG szűrheti a frissíthatő mobilokat (azaz IMEI?); illetve még maga a netsebesség lehet még mérvadó eltérés (ami szerintem alapból kizárható). Egyebet nem tudok én sem kisakkozni.
    Írtam az LG-nek, hogy mi alapján tesznek különbséget a vásárlóik között, illetve ha NEM hivatalos frissítésről van szó (amit egyébként minden gyártó"instabil" szoftvernek minősíthet, és garivesztős), akkor az általuk biztosított programok hogyhogy feltelepítik azt?
    A választ várom, ha meglesz felrakom ide is, hátha okosabbak leszünk...
    Valamint ajánlom figyelmetekbe ennek a fórumnak 2 hozzászólását:
    Az 1ik srácot elküldenék szakszervízbe, mert nem frissít a teló, a másikat meg lepasszolják, hogy "nincs még hivatalos" frissítés. :F Remek.
    Minden esetre én többet az életben sem veszek semmilyen LG terméket, ennyit nem ér meg az "olcsóság"... :(

    [ Szerkesztve ]

    Never underestimate the power of a sick mind!

  • viny

    tag

    válasz LouiS22 #10602 üzenetére

    LouiS22:
    Igen, én is tudom hogy nem egy a kettő, csak gondolom minél magasabb az IMEI, annál későbbi a teló (adott típuson belül). :B
    Hát ebben egyetértünk, ez a szoft. támogatás == 0.
    Számomra pedig a legdühítőbb ebben az egészben az, hogy mikor megvettem, többek között azért is esett a választásom erre a telóra, mert be volt ígérve a kb 1 héten belüli 2.1! :W

    AXisBOLD:
    A baj az, hogy lassacskán már 2+ hónapja húzzák ezt a dolgot... :(

    [ Szerkesztve ]

    Never underestimate the power of a sick mind!

  • viny

    tag

    válasz LouiS22 #10606 üzenetére

    Ez így igaz. Volt "szerencsém" nekem is hasonló helyen dolgozni. Valóban így van, ők ott a tel./email másik végén legtöbbször fiatal diákok, akiknek semi más feladatuk nincs, csak szépen beolvasni/írni az előttük lévő sablon szöveget. A gond maga valóban ott van, hogy maga az illetékes sem tud mit mondani, ezért "hitegetnek", nem pedig azt mondják "nincs infónk"...
    Megjegyezném, hogy egy szoft-tot optimális esetben annyi ideig tesztelnek, amíg csak lehet (de általában a fejlesztési idő minimum 1/4-1/3-ad részéig). A gáz az, hogy a T-s szoft már rég kinnt van, mi Vodások meg csak kapjuk a szebbnél szebb ígéreteket, és a "nem hivatalos" frissítéseket. Hát ha végre kijön a 2.1-es hivatalosan, akkor nagyon penge rendszernek kell lennie ezek után!

    Never underestimate the power of a sick mind!

  • viny

    tag

    Naszóval az LG hivataos álláspontja jelenleg a következő:

    "Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste. Az LG GT540 típusú készülék szoftverfrissítése már kész van azonban még tesztelés alatt áll ezért jelenleg még nem frissíthető. A szoftver elsőként a Vodafone majd a Telenor és a T-Mobile szolgáltatóknál lesz elérhető. A pontos megjelenés dátumát sajnos nem áll módunkban megadni. Kérjük maradjon kapcsolatban ügyfélszolgálatunkkal a 06 40 54 54 54-es telefonszámon. Ügyintézőnk hétfőtől péntekig 8 és 18 óra között készséggel várja hívását.

    Tisztelettel:

    LGE Ügyfélszolgálat"

    Hát szép, mondhatom. Tehát: a T-nek még nincs 2.1-e (nem azzal forgalmazzák? :F tényleg nem tom'!), a vodának lesz(!) legelőször. Hogy mit sikerült feltelepíteni sokaknak, valsz. azt ők se tudják. Minden esetre ment nekik egy válasz, hogy a feltett kérdésekre próbáljanak már meg felelni, ne ezt a sablon szöveget nyomják...

    [ Szerkesztve ]

    Never underestimate the power of a sick mind!

  • viny

    tag

    válasz mitya221 #10687 üzenetére

    húha, akkor ezt lehet meg kellene mondani az LG-nek is, tudjanak már ők is róla! :DDD

    megj.: köszi a felvilágosítást, én is így sejtettem... :R

    [ Szerkesztve ]

    Never underestimate the power of a sick mind!

  • viny

    tag

    Megjött a válasz az LG-től (hogy ha nincs hivatalos 2.1, akkor mégis mit telepít a Suite):

    "...A szoftverfrissítés még nem érhető el ezért senki nem tudja frissíteni a szoftvert a PC Suite programon keresztül. Amennyiben a program felajánlja a frissítést (és frissíti is) akkor az azért van, mert jelenleg a teljes frissítési procedúra tesztelés alatt áll. Kérjük megértését és türelmét. A szoftverfrissítés hamarosan elérhető lesz..."

    Never underestimate the power of a sick mind!

  • viny

    tag

    válasz macsika #10886 üzenetére

    első körben nekem is ennyit írtak. utánna ment arra egy RE, konkrétabban:

    "15/11/2010 19:37:18-kor küldtem Önöknek három kérdéssel egy e-mailt. Köszönöm az ennek kapcsán érkezett gyors válaszlevelüket.
    Ellenben az abban foglalt kérdéseimre (a 3. kivételével) egyáltalában nem kaptam választ. Így újból kénytelen vagyok kérni Önöket, válaszolják meg azokat, és kérem ne csak "3 mondatban" tegyék meg ezt! Tehát:
    1. Miért tudnak egyesek frissíteni PC Suite-tal/Update Tool-lal, míg mások nem? Milyen szisztéma alapján diszkriminálják az egyes vevőket?
    2. Amennyiben nincs még kész a hivatalos update, mit telepítenek az említett.........."

    valsz. ezért adtak "kimerítőbb" választ.

    Zyrius: vidd be szervízbe, az ügyfszolgálattal semmire sem tudsz menni.

    [ Szerkesztve ]

    Never underestimate the power of a sick mind!

Új hozzászólás Aktív témák