Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood3

    őstag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni!
    Kb 1 hónapja vettem ezt a telót használtan. Sose voltam mókolós(mindig is tartottam tőle), így az eladót megkértem, hogy tegye nekem vissza rá a gyári ics-t( mivel nem kedvelem túlzottan a főzött romokat). Mivel szerinte a gyári ics-t nem kéne erőltetni, így ajánlotta, hogy tesz rá főzöttet mert az sokkal jobb . Pontosan nem tudom melyik rom van fent, de ics és valami django felirattal tölt befele bekapcsolásnál.

    A hiba :

    Ma reggel ébresztett rendben még a telóm 5:30-kor, de sajnos még kinyomni se volt időm, mert fogta magát és kikapcsolt(egész este töltőn volt, csak reggel vettem le) . Azóta nem tudom bekapcsolni! Ha sikerül is akkor csak a django-s képig jut majd ismét kikapcsol. Csinálni akartam 1 factory resetet, de a recovery se jön be. Rádugtam pc-re, és így be jött a recovery, de a factory reset se segít. Egyszer be is tudtam kapcsolni ezután, de néhány másodperc menüben töltött idő után elkezdett villogni a kép, majd újra kikapcsolt. Pc nélkül életre kelteni se tudom semennyire. Olvasgattam a topikot hanger- gombra bedobja a software download feliratot vagy mit, illetve bekapcsol, de nem áll fel a rendszer mert kikapcsol még mielőtt betöltene .

    Előre is köszi :R

    [ Szerkesztve ]

    Mi az az ekezet dragasag??

Új hozzászólás Aktív témák