Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drw

    csendes tag

    1 hete van meg a telefon, nem csak mint első android, de első okostelóm is

    mivel már sokat dicsérték, számomra a negatívumok:
    -A hátlap ezzel a "puha műanyag" + középen fém kombóval nekem nem igazán jön be. Mindkét anyag nagyon karcolódik.
    -A levétele is lehetne könnyebb, nekem még mindig egy jó 20mp-es művelet, ahogy körbe kell körömmel vezetni az egészet.
    -A töltő/usb kábel csatlakozás elég gyengén, lötyögősen tartja a kábelt. Ezt gondolom direkt csinálják így, hogy ne törjön bele, de pont így érzi úgy az ember nem elég stabil
    -Gyári headset zenére alkalmatlan. Normális fülessel, fejhallgatóval pedig egy 8ezres sony mp3 lejátszó jobb hangminőséget produkál, szóval azt se kell erőltetni
    -Tény, hogy nagyon gyorsan merül, de gondolom ez általános probléma, elég szégyen, hogy ez irányú fejlesztéseik a gyártóknak nem követik a teljesítmény növelését
    -A kamera kinti sötétben, utcán, stb szinte használhatatlan. Látszik hogy nem bír megbirkózni a különböző fényviszonyokkal. Zárt térben talán elmegy. Természetes fénynél elfogadható
    -2 mag ide vagy oda, a 3d-s játékok egy psp-hez szokott szemnek kritikán aluliak. Pedig az azért nem egy mai techonlógia
    -Tegnap megvolt az első elég durva fagyásom, miután ráraktam a töltőre(mint ahogy olvastam ezzel eddig szerencsém volt), aksi kiszedésével/berakásával lehetett csak bekapcsolni a telefont
    -Egyébként se olyan nehéz laggolásra késztetni a telefont, pl. wifin fájlok másolása közben már túl sok mindent nem lehet normálisan csinálni rajta

Új hozzászólás Aktív témák