Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rakodok

    újonc

    Hello!
    Első LG okostelefonom ez a darab, s sajnos csak a vétel után találtam rá erre a specifikáció leírásra, mely szerint Custom és Preset equalizer nincs a rendszerbe implementálva.
    Nyilván így az alap zenelejátszóban nincs equalizer, de próbáltam több fajta harmadik féltől származó hangszínszabályozót illetve lejátszót melyben van ezen funkció, de semmilyen fajta változást nem produkál a hangon egyik sem.
    Próbáltam olyat, hogy az All Applications-ben letiltottam az alap lejátszót, még a Google-ös Play Music-ot is, majd reset után reménykedtem hogy így már hozzáfér majd a külső szoftver az EQ-hoz. Hasztalan volt.
    A beállítások között sincs semmilyen jel arra, hogy támogatná ezt a rendszer.
    A Play Music pedig egyszerűen elrejti a beállítások felületéről az equalizert. Míg más által feltöltött screenshot-on ott van, hogy a Play Music-on belül lehet hangszínszabályzót használni.
    Viper4Andriod-ot feltettem, de root jogokat kér, garancia miatt viszont nem szeretném buherálni ilyen módon egyelőre.
    Kérdés: Lehetne most akkor erre a telefonra rootolás nélkül müködő eq-t varázsolni valamilyen módon?
    Köszönöm válaszotokat előre is!

    [ Szerkesztve ]

    Ha a szoftver kézzel fogható lenne, akkor nem kellene kézzel ütni a hardvert.

  • rakodok

    újonc

    válasz atosan #140 üzenetére

    Fülessel is és saját hangszorón is teszteltem. Egyiknek sem változtat a hangzásán.
    Volt fent pl. PowerAmp is, aminek az EQ felületeténél a különböző frekvenciák szabályzói mellett van egy Master Volume is, aminek az állítgatása során szépen módosul is a hangerő, viszont a mellette lévő slide potik amik az EQ-t valósítják meg, semmit sem csinálnak. Tehát veszi a lapot rendszer, amit küld neki az alkalmazás, a kérdés hogy az EQ módosításakor most nem akar hozzáférést adni a rendszer, vagy eleve nem is tud a parancsokkal mit kezdeni mert mondjuk fullra ki van hagyva belőle az a komponens amin manipulálni kéne az értékeket... :F
    A 4 éves ZTE Skate-embe van ebben meg nincs? Szóval most nem tudom hogy az LG milyen megfontolásból szedné ki belőle..
    Írtam nekik levelet, de persze hiába jelöltem be kategóriában az okostelefont, illetve tettem fel szépen és érthetően a kérdéseket, egy egyszerű Magdi anyus írt vissza, hogy jó-jó továbbítjuk a fejlesztőknek, a kérdéseim pedig válaszolatlanok maradtak :)

    Ha a szoftver kézzel fogható lenne, akkor nem kellene kézzel ütni a hardvert.

  • rakodok

    újonc

    válasz elekvica #144 üzenetére

    Szia!
    Volt róla szó, hogy hívások után fél percig hálózatot keres a telefon, de az enyémmel semmi gond. Egy kis községben lakom ahol nem a legtutibb a lefedettség de eddig (3 hete) semmi kifogásolhatót nem tapasztaltam a térerővel és hívás minőséggel kapcsolatban! Telenoros vagyok! Sőt kifejezetten jól hallom a másik felet, ahogy a ZTE készülékemmel soha.

    Ha a szoftver kézzel fogható lenne, akkor nem kellene kézzel ütni a hardvert.

  • rakodok

    újonc

    válasz plutox #143 üzenetére

    Hello!
    Mi is a hangszínszabályzó app neve pontosan, amellyel neked müködik?
    Music Equaliser-re rákerestem, ahogyan írtad, de csak Music Equalizer nevűből találtam 4-5-öt. Mindet kipróbáltam. Egy kivételével semmit sem csinálnak. Annál az egynél (ami a képen van) pedig az történt, hogy mikor ment Play Music-ról a zene, és elinditottam a Music Equalizert, állítgattam a hangszínt, semmi sem történt egy ideig. Majd mikor a Music Equalizer app saját lejátszójában indítottam el egy számot, és annál tesztelgettem a szabályozókat, egyszer csak ráadta. Le volt véve akkor pont a magas, és követte egy pár másodpercig amit állítgattam. Aztán ujra a Play Music-ban indítottam zenét, s annál is így egyszer pár másodperc után alkalmazta rá. De aztán mikor bezártam, majd újra elindítottam akár az EQ-t, akár a Play Music-ot, megint nem akart semmit változtatni egyik lejátszó hangzásán sem.. Fogalmam nincs mivel akad össze... Ma csináltam egy gyári visszaállítást, de ugyanaz... a többi EQ app még ennyit se csinál. Mindez úgy jött össze, hogy az alap Zene app le volt tiltva.
    Telenor függű a telefon, lehetséges hogy szoftveresen elszúrtak valamit benne? Nem találtam pedig semmilyen más alkalmazást alapból rajta a Zene és Play Music-on kívül név alapján, ami lefoglalná a audio-t. Más Equalizer app-ok mennek nálad? PowerAmp például vagy Equalizer FX, BassBooster? Illetve a telefonod független?

    Ha a szoftver kézzel fogható lenne, akkor nem kellene kézzel ütni a hardvert.

Új hozzászólás Aktív témák