Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Kasya #24 üzenetére

    Elhiszem, hogy van különbség, de a Bluetoothnak vannak korlátai. És nem is az elméleti sávszélesség a baj, hanem azzal, hogy azt nem tudja folyamatosan produkálni, tehát jó kis minőségromlást eredményez a vezetékeshez képest. Ha egy drága fülest vennék, akkor igenis kényes lennék a minőségre, akár vezetékes, akár nem. Ez a Shure például meg biztos vagyok benne, hogy jobban szól azonos árért, mint a vezeték nélküli megoldás. Igaz, kettejük közül csak a Shure-t hallottam eddig, de az nagyon meggyőző és ilyet eddig nem hallottam egy vezeték nélküli fülestől se.

    Hogy mennyire életszerű ehhez egy kábel 50-ért? Nem tudom, biztos viszik, különben nem árulnák, de én nem vennék hozzá, feleslegesnek tartom.

    (#25) Khelben
    Na most képzeld el, ha ugyanannyiból nem kell még Bt modult belerakni, mennyivel jobb hangzást ki lehet hozni belőle. Általában igaz, hogy azonos áron a vezeték nélküli jobban szól, ezért mondom, hogy én azt választanám. Egy pár mm vastag kábel meg nem fog akadályozni semmiben. Nem tudok elképzelni olyan életszituációt, ahova ez az LG jó, de az említett Shure nem. Mondom ezt úgy, hogy rendszeresen futok telefonnal, illetve erőnléti edzéseket végzek, sokszor kézállásban, vagy egyéb nem megszokott testhelyzetben és eddig semmiben nem gátolt a vezeték.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák