Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chipesz

    őstag

    válasz VIC20 #49 üzenetére

    Szerintem ez is, mint minden egyéni ízlés kérdése, én például sokkal inkább preferálom ezt az egyszerű megjelenítést, mint a csillogó ikonokat, az Aero effekt meg egyenesen idegesít. Win8.1-en is az zavar, hogy az ikonok még a Vista korszakból maradtak meg, s az nagyon nincs összhangban a modern felülettel. Szerencsére nagyon úgy néz ki, hogy ezen most csiszolnak, minden egyes build-del egyre több ikon változik meg, mondjuk úgy néz ki, hogy új Lomtár ikont még nem volt idejük rajzolni, pedig az az egyetlen, ami a demokon látszik az Asztalon. :D

    Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

  • Male

    nagyúr

    válasz VIC20 #51 üzenetére

    Sajnos szerintem is rossz irányba mentek el. Az előző verzió nekem tetszett (már örültem is, hogy majd ingyen lehet rá váltani Win7-ről is), de most ismét szétcseszték a Start menüt... a normális rendezett részt amit visszaraktak az előző részben, kukázták, megkaptuk kicsiben azt, ami a 8/8.1-ben volt teljes képernyőn, csak most alapból kicsiben nyílik... Ismét vagy nézem azt a pár csempét, amit kiszórtam rá, vagy kihányja az összes létező dolgot ABC sorrendbe szedve (egy jól belakott rendszernél ez mennyi lehet? 500 vagy 1000 link?).
    Egyszerűen nem értem ezt a logikát. 8/8.1 esetén a felhasználók jelentős részének nem jött be a Start menü eltüntetése. Oké, hallgatunk rájuk, kombináljuk a régi Start menüvel... jó is, tetszik is a népnek (amennyire láttam a reakciókat). Na jó, akkor most vegyük ki újra! :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák