Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khan13

    senior tag

    válasz .tnm #15 üzenetére

    Ez egy teszt rendszer, ahol mindent figyelnek. Inkább annak kéne örülni, hogy nyiltan megmondják, hogy ez van. Nevezz naivnak, de nem félek tőle, hogy visszaélnének a billenytű leütéseimmel, amit ezen a teszt rendszeren elkövetek. A véglegesben ez már nem lesz benne értelemszerűen. Hamár elvekről beszélünk. De értem és elfogadom az álláspontod, szóval ne vedd rossz néven az enyémet.

    (#16) balees:
    Érdekes hiba. Nálam még az előző build válogatta meg, hogy virtuális gépben milyen WiFire csatlakozik fel. De ha VHD bootot használva arról bootoltam, akkor mindenre felment. Lassúnak nem lassú, csak az első időben upgrade után. A start menü átméretezése egy következő buildben lesz benne. Szerintem februárban már jön az a változat. Azt ígérték, hogy most sokkal hamarabb jön majd a következő, mert most is csak az ünnepek miatt volt a nagy kihagyás. Abban lesz elvileg az átlátszó(bb) start menü, mint lehetőség. Bétának pedig béta, de nem is mondtak mást.
    A hangot próbálkozd még, lehet, hogy csak valamit letiltott a rendszer, vagy más kimenetet tett alapértelmezettnek.

  • emelhu

    aktív tag

    válasz .tnm #15 üzenetére

    "ha NSA akarnék lenni"

    Mégha a MS leteszi is a nagyesküt, hogy nem használj a tartalmat amit kap, csak statisztikailag elemzi, akkor is az "oda úton" átmennek az adataid az NSA vagy bármilyen rosszakaró "szemei előtt".

    A leírások szerint keylogger is... a bankszámla számoddal és jelszavaddal.

Új hozzászólás Aktív témák