Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gusztáv

    addikt

    válasz erdoke #43 üzenetére

    @digiboy95: inkább ne írtál volna semmit.

    Persze hasonlóan működik az olcsó laptop, leszámítva a csillogó kijelzőt, a horpadó billentyűzetet, a háttérvilágítás hiányát, a gyakori nyekergést (persze ezek egy része általánosítás). Én soha nem írtam, hogy az 50e tablet "ugyanazt tudja" mint az Ipad 2, de nem is rosszabb 150%-al.

    Ez már erősen LOL kategória, ilyen esetekre találták ki a zsebből előkapott okostelefont, de nem a táskából kibányászott 7" tabletet 400 g-os tömeggel.
    Akkor én perverz vagyok (meg mindenki aki ebook olvasót használ tömegközlekedésen), mivel van egy 3.8" telefonom is, mégsem azon olvasok. Egyébként a tabletem 350g, 112x185x14 mm, egy kézzel stabilan tartható, és még hüvelykujjal lapozni is tudok. Ami az ebook olvasók méretét illeti, a Kindle DX-en kívűl 5"-6"-7" modelleket kapni, pl.: Kindle Wifi, Barnes & Nooble Nook, Sony olvasók, gondolom ezeket is csak "olcsójánosok" veszik, akiknek nincs pénzük nagyobb modellre.

    A tablet pedig teljesen nyilvánvalóan luxuscikk, hiszen elsősorban szórakozásra használják, és 50e Ft-tól fölfelé kapható.
    Ezt nem is minősíteném, még pár "luxuscikk": lcd TV, házimozi erősítők-rendszerek, PS3-XBOX360, digitális fényképezőgépek, Ipod Touch és lehetne még folytatni

    Na ja, megint valami, amit sose próbáltál... Érdekes, nekem van itthon XBOX 360 és iPad 2 is HDMI-n a TV-re kötve, és a különbség nem mellbevágó, holott iPad 2-re 5 hónapja lehet fejleszteni, XBOX 360-ra pedig lassan 5 éve.
    Erre meg tényleg nem tudok mit mondani. Igen sosem próbáltam (se Ipad, se konzol), de megpróbáltam utánanézni youtube-on. Nem írtad melyik program, de ha Asphalt 6 HD, akkor az kb NFS Hot Pursuit 2 színvonal ami egy 2002-es játék. Ha Real Racing 2 HD az tényleg nem rossz(sőt egy tablet-től lenyűgöző), de pl. a Forza 4 egy fokkal jobban néz ki (a 6 éves hardveren), és akkor a pc-s játékokat nem is említettem. Ha ezt te nem látod, akkor én feladom.

    Persze ha az Androidot akarod mosdatni ebben az ügyben, akkor legyen igazad... Erre nem tudom, mi okom lenne. Nem lapulnak Google részvények a fiókban, és nem érzek késztetést, hogy a választásomat igazoljam. Igazából hidegen hagy, hogy ki milyen tabletet használ és mire esküszik.

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák